SİYASET
Giriş Tarihi : 24-05-2020 12:07   Güncelleme : 24-05-2020 12:24

CHP'li başkanlar bir videoda buluştu: "Bir tanesin Türkiyem"CHP'li büyükşehir belediye başkanları, ortak bir video ile koronavirüs sürecinde zorlu şartlarda olduğumuz bu günlerde de belediyelerin vatandaşın yanında olduğunu hatırlattı. Kaynak: CHP'li başkanlar bir videoda buluştu: "Bir tanesin Türkiyem"

CHP’nin büyükşehir belediye başkanlarının yönettikleri şehirlerden diğer büyükşehirlere ulaştırdıkları sözleri bir videoda birleştirildi.

CHP’li büyükşehir belediye başkanları şehirlerinden çektikleri videoyla diğer CHP’li büyükşehir belediyesine ulaştırdıkları sözleri tek videoda birleştirildi.

CHP’li başkanların sosyal medya hesabından paylaştığı video, dakikalar içinde milyonlarca kullanıcıya ulaştı.

Videoda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş yer aldı.

 

CHP'li başkanlar bir videoda buluştu23 Mayıs 2020 Cumartesi 22:56

 

Kaynak: CHP'li başkanlar bir videoda buluştu: "Bir tanesin Türkiyem" Günboyu