SİYASET
Giriş Tarihi : 11-04-2021 22:51   Güncelleme : 13-04-2021 09:24

Fatih Portakal'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdıracak flaş sözlerGazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Emeklilerimiz bugün tarihlerinin en iyi gelir seviyesine sahiptir" açıklamasını yorumladı.

whatsapp sharing button

messenger sharing button

Gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Kadın Kolları ve Gençlik Kolları MKYK üyelerini kabulünde yaptığı "Emeklilerimiz bugün tarihlerinin en iyi gelir seviyesine sahiptir" açıklamasına dair yorumda bulundu.

Portakal da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, "Emeklilerimiz bugün tarihlerinin en iyi gelir seviyesine sahiptir" sözlerine karşılık eleştiride bululnarak, "Var ya ülkenin büyük kısmı süslü sözcüklerle yine kandırılıyor. Kandıranlar, kananlar ve okuyup benim gibi ses verenler. Kandırılanlardan değilim" diyerek tepkide bulundu.

"Ülkenin büyük kısmı süslü sözcüklerle kandırıldığını" söyleyen Fatih Portakal'ın mesajı şöyle:

"Var ya ülkenin büyük kısmı süslü sözcüklerle yine kandırılıyor. Kandıranlar, kananlar ve okuyup benim gibi ses verenler. Kandırılanlardan değilim. Siz de her bir cümleyi sorgulayın! Kötü bir şey değil. Sorguladıkça özgürleşiyor insan..."

 

 

Kaynak: Fatih Portakal'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdıracak flaş sözler