GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-08-2021 10:57   Güncelleme : 06-08-2021 11:00

3 bin 700 yıllık kil tablet gerçekleri ortaya çıkardı: Matematiğin tarihi yeniden yazılacak

Halk TV canlı yayınını basan saldırganlardan Sertan Yüce'nin eski İçişleri Bakanı ve Sedat Peker'in marina çökme iddiları ile gündeme getirdiği Mehmet Ağar ile fotoğrafı ortaya çıktı. Saldırı düzenleyenlerden biri olduğu ifade edilen Sertan Yüce'nin ise Mehmet Ağar ile fotoğrafı ortaya çıktı. Yüce'nin Ağar'dan ödül aldığı görüldü.Halk TV'de yer alan here göre, evam eden yangınlar nedeniyle Marmaris'te bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Halk TV yayınına bağlanarak, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy'un, kendisine saldırganlar arasında yer alan Sertan Yüce'nin gözaltına alındığını söylediğini açıkladı. Daha sonra Sertan Yüce, Mert Kaloğlu ve 3 kişinin daha karakolda olduğu belirtildi. Öztunç, iktidarı eleştirirken, İçişleri Bakanlığı'na, bütün saldırganların bir an önce yakalanması çağrısında bulundu.  

3 bin 700 yıllık kil  tablet gerçekleri ortaya çıkardı: Matematiğin tarihi yeniden yazılacak

Halk TV canlı yayınını basan saldırganlardan Sertan Yüce'nin eski İçişleri Bakanı ve Sedat Peker'in marina çökme iddiları ile gündeme getirdiği Mehmet Ağar ile fotoğrafı ortaya çıktı. Saldırı düzenleyenlerden biri olduğu ifade edilen Sertan Yüce'nin ise Mehmet Ağar ile fotoğrafı ortaya çıktı. Yüce'nin Ağar'dan ödül aldığı görüldü.

Halk TV'de yer alan here göre, evam eden yangınlar nedeniyle Marmaris'te bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Halk TV yayınına bağlanarak, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy'un, kendisine saldırganlar arasında yer alan Sertan Yüce'nin gözaltına alındığını söylediğini açıkladı. Daha sonra Sertan Yüce, Mert Kaloğlu ve 3 kişinin daha karakolda olduğu belirtildi. Öztunç, iktidarı eleştirirken, İçişleri Bakanlığı'na, bütün saldırganların bir an önce yakalanması çağrısında bulundu. 

 

Kaynak: Halk TV baskınına katılan Sertan Yüce'nin Mehmet Ağar ile fotoğrafı ortaya çıktı