GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-05-2020 23:09   Güncelleme : 13-05-2020 23:11

Sedat Peker, Alaattin Çakıcı ile ne görüştüğünü anlattı!Sedat Peker, Alaattin Çakıcı ile olan telefon görüşmesinin detaylarını anlattı. Kaynak: Sedat Peker, Alaattin Çakıcı ile ne görüştüğünü anlattı!

Sedat Peker, infaz yasası kapsamında tahliye edilen Alaattin Çakıcı ile görüşmesini anlattı. 

"Biz 17 sene önce Alaattin abiyle Kur'an-ı Kerim'e el basarak yaşadığımız sürede birbirimize düşman olmayacağız diye yemin ettik" diyen Peker, Çakıcı'yı hapisten çıktıktan sonra aradığını söyledi. 

Çakıcı'nın kendisine, son dönemlerdeki video olaylarıyla ilgili 'namuslu şerefli insanlar bu şekilde videolar çekip insanlara bu şekilde iğrenç konuşmalar yapmazlar' dediğini söyleyen Peker, "Bana kendimi üzmemem gerektiğini, yaşça benden büyük olduğunu ve benim için elinden gelen bir şey olursa yapacağını söyledi. Ben de kendisine teşekkür ettim. Kendisine kısa sürede kendisini toparlaması temennisinde bulundum" şeklinde konuştu.

"HATIRLI DOST"

Öte yandan aralarında husumet olduğu öne sürülen Sedat Peker ve Alaattin Çakıcı'nın barışmasında 25 yıldan uzun süredir Çakıcı ve Peker'in arkadaşı olan Trabzonspor'un eski yönetilerinden Atilla Yıldırım'ın devreye girdiği öğrenildi.

Kaynak: Sedat Peker, Alaattin Çakıcı ile ne görüştüğünü anlattı! günboyu