MAGAZİN
Giriş Tarihi : 14-02-2021 13:26   Güncelleme : 14-02-2021 15:12

Hande Sarıoğlu kendisine "şebek" diyen Ahmet Hakan'a "SİYASET ŞEBEĞİ"Oryantal dans videosu sonrası Habertürk’ten ayrılan Hande Sarıoğlu kendisine “Story Şebeği” diyen Ahmet Hakan’a cevap verdi. Sarıoğlu, “İnsanların gözünün içine baka baka siyaset şebekliği yapan biri de benim oryantalime 'story şebekliği' demiş, bak şu şebeğe" ifadelerini kullandı. Ayrıca kendisini takip eden Ahmet Hakan’ı da engelledi.

 

Oryantal dans yaptığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Hande Sarıoğlu Habertürk ile yollarını ayırdı. Gelen tepkiler sonrası dans ettiği videoyu sosyal medya hesabından bir kez daha yayınlayan Sarıoğlu’na bazı gazeteciler destekler olurken bazıları ise Sarıoğlu’nu eleştiri bombardımanına tuttu.   

“SİYASET ŞEBEKLİĞİ YAPAN BİRİ”

Hürriyet gazetesi yazarının kendisiyle ilgili “Story Şebeği” ifadesini kullanmasına cevap veren Sarıoğlu şu ifadeleri kullandı:  "İzlemeyen, konuşmayan, yazmayan kalmasın lütfen, alınırım. O her şeyi çok bildiklerini sanan, benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Elden ele gönderin, paylaşın. Ülkede oryantal açığı varmış! İnsanların gözünün içine baka baka siyaset şebekliği yapan biri de benim oryantalime 'story şebekliği' demiş, bak şu şebeğe" 

 AHMET HAKAN’I ENGELLEDİ

Sarıoğlu ayrıca Ahmet Hakan’ın Instagram’dan kendisini takip ettiğini belirtirken Hakan’ı engellediği görselleri de sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte Hande Sarıoğlu'nun paylaşımları: 

1-283.jpg2-249.jpg3-151.jpg35.jpg

BU DANS DEĞİL STORY ŞEBEKLİĞİ 

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan köşe yazısında şu ifadelere yer vermişti:   

“DANS ettiği için işinden kovuldu” denilen spor spikerinin meşhur dansını seyrettim. 

Seyrettim dediğime bakmayın...
    
Sadece ilk 15 saniyesine tahammül ettim.
    
Kimse kusura bakmasın ama... 

Ben o videoda...

Kafasına göre dans edip hayatın tadını çıkaran bir hercaiden ziyade...

Şebeklik yapıp dikkat çekmeye çalışan bir “story şebeği” gördüm. 

Kaynak: Hande Sarıoğlu kendisine "şebek" diyen Ahmet Hakan'a verdi veriştirdi