SİYASET
Giriş Tarihi : 29-04-2020 10:02   Güncelleme : 29-04-2020 22:44

Meral Akşener'i kahkahalarla güldüren soruHabertürk Tv'de canlı yayına katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fatih Altaylı'nın sorduğu bir sorunun ardından kahkaha atarak güldü. Kaynak: Meral Akşener'i kahkahalarla güldüren soru

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Habertürk Tv'de Fatih Altaylı'nun sunduğu Teke Tek programının canlı yayın konuğu oldu.

Altaylı Akşener'e "Şimdi size izleyicilerden gelen 'asrın sorusunu' soracağım. Sayın Akşener koltukta otururken, İç İşleri bakanlığınız döneminde bu söylediklerinizden hangisiniz yaptı? Hastane mi yaptı, yol mu yaptı köprü mü yaptı? diye soruyorlar size" dedi.

Meral Akşener, Altaylı'nın sorduğu bir sorunun ardından kahkahalarla güldü.

8 ay İçişleri Bakanlığı yaptığını hatırlatan Akşener, "Ben Doğruyol Partisi'nde politikaya başladım. DYP, Adalet Partisi,Demokrat Parti silsilesi sonra dahil olan da en başında da başından itibaren yatırım üzerinden konuşur. Baraj sayar, fabrika sayar" ifadelerini kullandı.

Akşener sözlerinin devamında "Ben mağdurun yanında oldum. Milli iradeye itiraz edenlerin karşısında oldum. O günün otoritesi ile ters düştüm" şeklinde konuştu.

Etiketler :

Kaynak: Meral Akşener'i kahkahalarla güldüren soru Günboyu