GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2021 10:06   Güncelleme : 07-01-2021 10:11

Acun'un Kaynağı Ortaya Çıktı..

Nihat Genç Acun Ilıcalı'nın Adnan Oktar'la Anıtkabir ziyaretinin fotoğrafını paylaştıYazar Nihat Genç, kamuoyunun ilk kez gördüğü bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafta Adnan Oktar liderliğinde bir grup Anıtkabir'i ziyaret ediyor. Grubun arasında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın da yer aldığı görülüyor.  Kaynak: Nihat Genç Acun Ilıcalı'nın Adnan Oktar'la Anıtkabir ziyaretinin fotoğrafını paylaştı

Acun'un Kaynağı Ortaya Çıktı..

Veryansın Tv yazarı Nihat Genç, kamuoyunda konuşulacak çarpıcı bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafta Adnan Oktar liderliğindeki bir grubun 90'lı yıllarda Anıtkabir'i ziyaret ettiği görülüyor. Grubun arasında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da yer alıyor.

Genç fotoğrafla birlikte şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Acun Ilıcalı! Masterchef yarışmacısı Uğur'u gençliğinde atttığı bir tweet yüzünden aşağıladınız, yargıladınız ve kovdunuz, aşağıda sizin gençliğinizin bir fotoğrafı, neymiş, insanlar gençken yanlışlar yapabiliyormuş!"

nihat-icx.jpg

"Harun Yahya" mahlasını da kullanan ve suç örgütü liderliğinden tutuklu olan Adnan Oktar, 2011 yılında internette yayınlanan bir videoda, Acun Ilıcalı'nın geçmişte 'talebesi' olduğunu söylemişti.

Adnan Oktar, şöyle konuşmuştu:

"Acun Ilıcalı da benim talebemdi. Abisi de. Doktordur abisi. Uzun süre benim yanımda kaldı abisi. Daha eskidir. Acun da 10-15 yıllık talebemdir. O çok yaman bir kerata. Küçük yaşta annesi babası trafik kazasında ölmüştü. Küçük sevimli bir kızı vardı, onu çok severdik."

veryansin-ic.jpg

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik hazırlanan iddianamede örgüte üyelikle suçlanan 171'i tutuklu 226 kişi bulunuyor. İddianame geçen yıl mahkemeye sunulmuş ve kabul edilmişti.

Dosyanın tutuklu sanığı Mehmet Coşkun Pamir, Adnan Oktar Suç Örgütü'yle kendisini tanıştıran ismin televizyoncu Acun Ilıcalı ve ağabeyi Ömer Cenker Ilıcalı olduğunu ileri sürmüştü.

Pamir'in, dosyadaki ifadesinde şu sözleri yer aldı:

"Adnan Oktar ile tanışmam 1987 yılında arkadaşım olan Acun Ilıcalı ile abisi Ömer Cenker Ilıcalı vasıtasıyla tanıştım, Acun ile abisi o dönemde samimi arkadaşımdı sık sık görüşürdük, bana samimi, dürüst ve inançlı olduğu birisi ile seni tanıştırmak istiyorum dedi, ben de bunu kabul ettim ve Adnan Oktar'ın Ortaköy'de bulunan evinde 1987 yılında tanıştım, bu grubun içinde herhangi bir önderliği yoktur, arkadaş olarak grubun içinde bulundum. Ben Adnan Oktar grubunu suç örgütü olarak görmüyorum. Bu grupta herhangi bir hiyerarşik yapı yoktur."

Kaynak: Veryansın TV

Kaynak: Nihat Genç Acun Ilıcalı'nın Adnan Oktar'la Anıtkabir ziyaretinin fotoğrafını paylaştı