SİYASET
Giriş Tarihi : 23-01-2021 17:48   Güncelleme : 26-01-2021 07:23

AK Parti'li Başkan'dan manidar paylaşım

İstifa ettiği iddialarıyla gündemde olan AK Partili belediye başkanı Rasim Arı'dan manidar paylaşım geldi.

AK Parti'li Başkan'dan manidar paylaşım

İddialara göre Arı'nın partinin çizgisiyle uyuşmadığı için sağlık sorunlarını sebep göstererek istifa etmesi istendi. Kulislere bomba gibi düşen bu iddia sonrası Arı'nın AK Parti'den istifa ederek görevine bağımsız olarak devam edeceği öğrenildi. Belediye başkanının istifasını ise ilerleyen günlerde açıklaması bekleniyor.

 

 

VİDEODA AK PARTİ LOGOSU VE BAYRAĞINA YER VERİLMEDİ

Konuşulan tüm iddiaları güçlendiren paylaşım ise Rasim Arı'dan geldi. Belediye başkanı sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Videoda, başkanın Nevşehir halkıyla olan çeşitli görüntülerine ve farkı etkinliklerden kısa kısa anlarına yer verildi. Öte yandan videoda AK Parti logosu ve bayrağının bulunmaması ise dikkat çeken nokta oldu.Başkan Arı'nın videoda "Ben bu şehre, bu şehrin her bir ferdine kurban olurum. A grubunun B grubunun değil herkesin başkanıyım. Bu şehir için kendimi feda etmeye hazırım" ifadelerini kullandığı görüldü.

ŞARKIYLA MESAJ MI VERDİ?

Paylaşımın bir diğer ilgi çeken noktası ise video boyunca devam eden şarkı oldu. Arı'nın Gazapizm'in "Unutulacak dünler yaşanılacak günler var" şarkısıyla bir mesaj vermek istediği iddia edildi.