MAGAZİN
Giriş Tarihi : 27-02-2021 18:40   Güncelleme : 27-02-2021 18:48

Aleyna Tilki direk dansıyla sosyal medyayı salladı

2016 yılında 'Cevapsız Çınlama' şarkısıyla müzik sektörüne adım atan Aleyna Tilki’nin İngilizce şarkısı, bugün tüm dünyada yayınlandı. Warner Music şirketiyle anlaşan Tilki, 'Retrograde' adlı ilk İngilizce single’ını dijital platformlarda beğeniye sundu... Kaynak: Aleyna Tilki direk dansıyla sosyal medyayı salladı

Aleyna Tilki direk dansıyla sosyal medyayı salladı

 

Tilki, Dua Lipa ile Diplo’nun birlikte yaptığı şarkıya, bir de klip çekti. Daha önce direk dansı dersi alan ve yüzü olduğu bir markanın reklam filminde direk dansı yapan genç popçu, yeni klibinde de dans şovuyla adından söz ettirdi.

Aleyna Tilki direk dansıyla sosyal medyayı salladı 225

Uzay mekiğinde çekilen klipte yaptığı direk dansıyla dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki’nin hayranları, dans şovuna övgü dolu yorumlar yaptı.

 

Aleyna Tilki direk dansıyla sosyal medyayı salladı 335

"ELİM AYAĞIM TİTRİYOR"

Şarkısını tüm dünyanın dinleyeceği için çok heyecanlı olduğunu belirten Aleyna Tilki, "Heyecandan elim ayağım titriyor. Hayallerim için büyük bir adım attım. Bu daha başlangıç, sadece bir merhaba. 2-3 ay sonra yeni parçalar gelecek" demişti.

Aleyna Tilki direk dansıyla sosyal medyayı salladı 445

Aleyna Tilki, "Şarkıya uzay mekiğinde klip çektik. Genel yönetmenliğini ben yaptım. Z kuşağını yansıtan bir klip oldu. Mükemmel İngilizce konuşmuyorum ama ana dilim gibi şarkı söylüyorum. Bir yıldır dünyanın en iyi vokal koçu ile çalışıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Aleyna Tilki direk dansıyla sosyal medyayı salladı