SİYASET
Giriş Tarihi : 04-10-2020 16:52   Güncelleme : 06-10-2020 17:36

Ali Babacan "Türkiye’nin DEVA’sı hazır" dedi, yola çıktı

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, korona virüsü yendikten sonra parti çalışmalarına hız verdi. “Türkiye’nin DEVA’sı hazır” sloganıyla gerçekleştirilecek programların ilki annesinin memleketi Çorum'da gerçekleştirilecek. Kaynak: Ali Babacan "Türkiye’nin DEVA’sı hazır" dedi, yola çıktı

Ali Babacan

15:0204 Ekim 2020

Ali Babacan "Türkiye’nin DEVA’sı hazır" dedi, yola çıktı

 

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, korona virüsü yendikten sonra parti çalışmalarına hız verdi. “Türkiye’nin DEVA’sı hazır” sloganıyla gerçekleştirilecek programların ilki annesinin memleketi Çorum'da gerçekleştirilecek.

facebook sharing button

twitter sharing button

whatsapp sharing button

messenger sharing button

email sharing button

A+A-

Anka'nın haberine göre; Deva Partisi, teşkilatlanma çalışmalarında kongre sürecine girdi. Bugüne kadar 52 il ve 207 ilçede resmî teşkilatlanma sürecini tamamlayan DEVA Partisi, 75 il ve 332 ilçede de kurucu kadrolarını yetkilendirdi.il kongrelerini planlamaya başlayan Babacan ve ekibi, İl kongreleriyle ilk kez sahaya çıkacak.
Kuruluş çalışmalarının ardından 20 ilin 70 ilçesinde birinci olağan kongrelerini tamamlayan DEVA Partisi’nin Genel Başkanı Ali Babacan, “Türkiye’nin DEVA’sı hazır” sloganıyla gerçekleştirilecek kongrelere katılacak.
Babacan’ın programı şöyle:
-4 Ekim’de Çorum 
-10 Ekim’de Diyarbakır
-11 Ekim’de Batman ve Bitlis

 

Kaynak: Ali Babacan "Türkiye’nin DEVA’sı hazır" dedi, yola çıktı