SİYASET
Giriş Tarihi : 02-10-2021 14:20   Güncelleme : 09-10-2021 18:08

Başkan Güleçyüz"Doğru Yol Partisi, yeni katılımlarla çığ gibi büyüyor"

Doğru Yol Partisinin Ankara'da Düzenlenen Temsilciler Meclisi Toplantısında Konuşma Yapan DYP Genel Başkan Yardımcısı Serpil Güleçyüz"Doğru Yol Partisi, kurulduğu günden bu yana, ülkemize ve milletimize rekor hizmetler gerçekleştirmiş"

Başkan Güleçyüz

DYP ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Türkiye'nin dört bir tarafından gelen il ve ilçe başkanları ve üst yönetimlerin katılı ile Ankara'da gerçekleşen "Temsilciler Meclisi Toplantısında"konuşma yapan DYP genel başkan yardımcısı Serpil Güleçyüz"Doğru Yol Partisi, yeni katılımlarla çığ gibi büyüyor, büyük bir adanmışlıkla hizmetlerine devam ediyor.
Doğru Yol Partisi, kurulduğu günden bu yana, ülkemize ve milletimize rekor hizmetler gerçekleştirmiş, yaptığı her çalışmayla olağanüstü fark yaratmış, bugünkü varlığımızın güvencesi, laik, demokratik ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde tarihî geçmişi olan onurlu bir partidir.
Cumhuriyet, demokrasi ve Atatürk ilkeleri vazgeçilmez değerlerinizse,
Sermayeye karşı halkı,
Sömürüye karşı emeği,
Eşitsizliğe karşı adaleti, 
Savaşlara karşı barışı,
Talana karşı doğayı,
Her türlü şiddete karşı kadınları,
İstismara karşı çocukları savunuyorsanız
Yeriniz Doğru Yol Partisi’dir.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek, sorumluluk duygusu gelişmiş nesiller yetiştirmek istiyorsanız yeriniz yine Doğru Yol Partisi olmalıdır.
Doğru Yol Partisi, bizi sürekli yüreklendiren, parti içi demokratik bir ortam sağlayan, büyük bir özveriyle çalışan, egolarını bir kenara bırakmış, sorumluluk duygusu yüksek, geniş bir vizyon ve misyona sahip Sn. Çetin Özaçıkgöz gibi bir lidere sahip olan bir partidir.
Doğru Yol Partisi, din, dil, ırk farkı gözetmeksizin, ülkesi için çalışan, karşılıksız hizmeti benimsemiş, insanımızın hayatına değer katmak isteyen, çözüm odaklı  bir partidir.
Ülkesini seven, ülke geleceği için endişe duyan herkesi bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz.
Gücümüzü birleştirirsek, bir olursak inanın gelecek DOĞRU YOL PARTİSİ ile daha güzel olacaktır"dedi