SİYASET
Giriş Tarihi : 05-02-2021 13:28   Güncelleme : 05-02-2021 13:31

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da esnafı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, esnafla sohbet ederek sorunlarını dinledi.  Kaynak: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'da esnafı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara İskitler'de esnafları ziyaret etti. Kılıçdaroğlu hem taksicilerle hem de lastikçi ve seyyar satıcılarla sohbet etti.


"MANSUR YAVAŞ'TAN MEMNUN MUSUNUZ?"


Gazete Duvar'ın haberine göre, Taksicilerle sohbet eden Kılıçdaroğlu, “Nasıl Mansur Başkandan memnun musunuz” diye sordu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan memnun olduklarını söyleyen taksiciler, “Bazı sektörler var hiç iş yapamıyor. Biz zor da olsa eve ekmek parası götürebiliyoruz” diye konuştu.

kilicdaroglu-fqqn.jpg


FAKİ5R DAHA FAKİRLEŞTİ


Kılıçdaroğlu ziyarette sırasında gıda fiyatlarındaki artış ve işsizliği de konuştu. Pandemi döneminde özellikle geçimin zor olduğunu belirten CHP lideri, “Fakir daha fakir oldu zengin daha zengin. Bu sürecin getirdiği bu. Sosyal devlet fakire destek verecek, bunu koruması lazımdı. Bunu yeteri kadar koruyamadı. Fakir daha fakirleşti” dedi. 

Kaynak: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'da esnafı ziyaret etti