GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-06-2021 06:10   Güncelleme : 26-06-2021 16:48

Bodrum'un 17 Yıldır Turizm Elçiliğini Yapıyorlar..

Bodrum'da Günübirlik Mavi Tur ve Yat Kiralama İşi Yapan ,Kantarmış Kardeşler Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Adeta bir Turizm elçisi gibi çalışıyorlar..

Bodrum'un 17 Yıldır Turizm Elçiliğini Yapıyorlar..

İnternet Haberciler( ÖZEL HABER)

Ege'nin incisi Bodrum'da 17 yıldır Mavi Tur ve yat kiralama işi yapan Angel yatçılığın sahipleri Kantarmış kardeşler, Bodrum'a gelen yerli ve yabancı turistleri günü birlik mavi turlara çıkartıyorlar.Sabah saatlerinde mavi sularda başlayan yolculuk akşama kadar  kadar sürüyor.Sezon boyunca binlerce yerli ve yabancı turiste hizmet sunan Angel Yatcılık işletmesi sahipleri Enver ve Mehmet Ali  Kantarmış Kardeşler Bodrum'da bir turizm elçisi gibi çalışıyorlar.Bir gün mavi tura katılma fısatı bulduğumda yaşadıklarım beni gerçekten çok etkiledi.Yerli ve Yabancı misafirlere  karşı davranış ve müşteri memmuniyetlerine yakinen şahit olduk..Ege'nin nin mavi sularında 12 teknesi olduğunu söyleyen Angel Yatçılık ortaklarından aynı zamanda Borbossa isimli teknenin kaptanlığını yapan Mehmet Ali Kantarmış anlatmaya başlıyor,başarı hikeyesini "17 önce Bodrum'a abimle İstanbul'dan  çalışmaya geldik  teknelerde  yılmadan çalışarak bu duruma geldik.Bir küçük tekne, bir daha derken bugün Allaha şükür olsun Angel Yatçılığın 12 teknesi var ..Çok çalıştık tırnaklarımızla kazıyarak bu başarıyı yakaladık.Müşteriler bizim baş tacımız .Turisleri ne kadar çok memmun edersek  o kadar daha gelir. Hem ülkemize Bodrum'a, bize çok faydası olur..Bizim için önce müşteri memmuniyeti geliyor.Başarımızı önce ülkemizi ,milletimizi sevmeye ve dürüst  çok çalışmaya borçluyuz..

Angel Yatçılık Biyografisi

Firmamız 1996 yılında Enver Kantarmış tarafından şarküteri Şahıs Firması adı altında İstanbul'da kurulmuştur. Firmamız 2001 yılında Bodrum'a taşınmış olup yeniden yapılanma çalışmaları gereği şirketleşerek faaliyet alanını da tekne işletmesi ve su sporları olarak güncellemiştir. Firmamız halen yat sektörüne hitap eden kiralama ve yat alım-satım alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Günümüzde hızla gelişen teknoloji yarışında, özellikle sosyal medya alanında kendimizi sürekli yeniliyerek yerimizi alıp,sınırların hızla kalktığı,insanların birbirlerine ulaşmada artık sınır tanımadığı bir Dünya’da Yatçılık sektöründe ve özellikle tekne kiralama alanında en iyi marka olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Çevreye saygılı,insan sağlığı ve hijyen konusunda en detayını düşünülerek hizmet vermek. Bunu  yanı sıra müşteri memnuniyeti en önemli prensiblerimiz arasındadır. Denizcilik Konusunda uzman personelimiz ve en iyi yatlarımızla Siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sunmak görevimizdir ve olmaya devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Rekabet için şu ilkelere göre çalışıyoruz.
  • Sağlıklı ve temiz bir çevrenin  olmadığı yerde, yaşamın ve yatçılığında olmayacağı gerçeğini göz önünde tutarak.
  • Kaliteli ve çevreye duyarlı tur yapmak.
  • İşimizi severek yapmak
  • Maliyetlerimizi düşürmek
  • Müşterilerimizi memnun etmek.
  • Sürekli gelişmek, 
  • Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek.
  • yanımızdaki çaIışanIar,iş yaptıkIarımız ve çevremizedekilere güveni sağlamak