SAĞLIK
Giriş Tarihi : 01-01-2021 16:38   Güncelleme : 01-01-2021 19:10

Bomba gibi ortaya düştü, şimdi Dünya bunu tartışıyor.

Japon Fizyoloji ve Tıp Profesörü Tasuku Honjo, dudak uçuklatacak bir iddiayı ortaya attı ,‘’bu virüs yarasa’ dan değil, tamamen insan yapımıdır.’’ Gazeteci yazarımız Erdem Noyan bu konuyu araştırdı ve önemli ipuçlarına ulaştı ve kaleme aldı.

Bomba gibi ortaya düştü, şimdi Dünya bunu tartışıyor.

 

Sevgili okuyucularım, önceki gün önüme bir not düştü ve önemli olduğunu gördüm ve araştırdım    inanın şayet ,                 aldığım bilgiler doğruysa dudak uçuklatacak nitelikte. Dünyaca ünlü ,ödüller sahibi bir Japon bilim insanı olan Kyoto Üniversitesinden Prof. Dr Tasuku Honjo bütün suçlamaları göz önüne alarak, çok ciddi iddialarda bulundu.

Prof. Dr Honjo, bu güne kadar Kovid-19 ile ilgili ortaya atılan tüm iddiaları çürütecek bilgilere ulaştığını söyleyerek, Korona virüsünün iddia edildiği gibi, Yarasalardan değil tamamen insan üretimi olduğunu öne sürdü.

40 yıldır hayvan ve virüsler üzerinde araştırmalar yaptığını belirten  Prof. Dr Tasuku Honjo, iddialarını daha da ileriye götürerek,4 yıl önce Çin’deki Wuhan laboratuvarlarında çalıştığını, buranın personelini çok yakından tanıdığını öne sürerek, Korona kazasından sonra bu çalışanların hiçbirisinin telefonlarına ulaşamadığını ve o laboratuvar da ki teknisyenlerin hepsinin öldüğünü ileri sürdü.

Sevgili okuyucular, Korona virüsü konusunda insanların bu kadar kafasının karışık olduğu bir ortamda, Dünyaca ünlü bir Japon Bilim insanının ortaya attığı bu iddialar kafaları daha da karıştırmış durumda.

Şimdi size, Nobel ve çok sayıda özel  ödül sahibi  Prof. Dr Honjo’ nun ,kaleme aldığı Korona virüsle ilgili iddialarını nokta ve virgülüne dokunmadan aktarıyorum ‘’ Bu virüs doğal yada yarasa dan değil, doğal olsaydı tüm Dünya yı böyle etkilemezdi. Çünkü doğaya göre sıcaklık Ülkeye göre farklılık gösteriyor. Doğal olsaydı, yalnızca Çin ile aynı sıcaklığa sahip Ülkeleri etkilerdi. Bunun yerine, tıpkı çöl bölgelerine yayıldığı gibi, İsviçre gibi bir ülkede de yayılırdı. Oysa doğal olsaydı soğuk yerlerde yayılırdı ama sıcak yerlerde ölürdü.40 yıldır hayvanlar ve virüsler üzerine araştırmalar yaptım. Doğal değil. Bu üretilmiş ve tamamen insan yapımıdır.4 yıl önce Çin’deki Wuhan laboratuvarlarında çalıştım. Bu laboratuvarın personelini her kez çok iyi tanıyor. Corona kazasından sonra hepsini aradım. Ancak tüm telefonlar kapalı 3 aydır çalışmıyor. Artık tüm o laboratuvar teknisyenlerinin öldüğü anlaşıldı.

Bugüne kadarki tüm bilgilerime ve araştırmalarıma dayanarak bunu Corona’nın doğal olmadığını yüzde 100 güvenle söyleyebilirim. Yarasalardan değil, bunu Çin yaptı. Bugün söylediklerim yanlışsa veya ölümümden sonra bile, Hükümet bana verilen Nobel ödülünü geri alabilir. Ama Çin yalan söylüyor ve bu gerçekler bir gün herkese açıklanacak.’’

İşte böyle sevgili okuyucular, şayet Prof. Dr. Tasuku Honjo’nun açıkladığı bu bilgiler doğruysa Bilim Dünyasını çok daha karmaşık günler bekliyor. Taktir tamamen sizin.