DÜNYA
Giriş Tarihi : 13-01-2021 10:57   Güncelleme : 13-01-2021 11:08

Bunlar Şaşırmışlar.

200 kişinin katıldığı swinger partisine polis baskını! İnanılmaz görüntülerABD'nin Los Angeles eyaletinde bir depo ayarlayan 200 kişilik grup swinger partisi düzenledi. İhbar üzerine harekete geçen polisler mekan önünde "parti bitti" diye anons yaparak baskın düzenledi. Kaynak: 200 kişinin katıldığı swinger partisine polis baskını! İnanılmaz görüntüler

Bunlar Şaşırmışlar.

messenger sharing button

email sharing button

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün en çok etkilediği ülkelerden biri olan ABD, onlarca kişinin katıldığı bir swinger partisini konuşuyor.

DİREKLER, KAFESLER, YATAKLAR...

Gece geç saatlerde aldıkları ihbarı değerlendiren polis ekipleri, bir depoda düzenlenen partiye baskın düzenledi. Mekanın önünde polis araçlarından "Parti bitti" anonsu yapan polis memurları, mekana girdiklerinde ise dans direkleri, yataklar ve kafeslerle karşılaştı.

200 KİŞİ GÖZALTINDA

Partiye katılan kişilerin büyük bölümünün maske takmadığı görülürken, depoda bulunan yaklaşık 200 kişi gözaltına alındı. Los Angeles Şerif Departmanı, koronavirüs vakalarının önlenemez biçimde arttığı bölgede, eyaletin karantina emirlerini ihlal ettiği gerekçesiyle baskını düzenlediklerini söyledi.

Öte yandan eyalette sıkı koronavirüs önlemleri çerçevesinde; çalışma, alışveriş ve gerekli işler dışında tüm vatandaşlara evde kalmaları söylenmiş; diğer hane halklarıyla buluşmaları yasaklanmıştı.

p1-008.jpgp3-010.jpgp4-005.jpgp5-003.jpg

p6-003.jpg

Seçim barajı yükseltilecek mi düşürülecek mi? Barış Yarkadaş'tan çok konuşulacak çıkışSeçim barajı yükseltilecek mi düşürülecek mi? Barış Yarkadaş'tan çok konuşulacak çıkış

Kaynak: 200 kişinin katıldığı swinger partisine polis baskını! İnanılmaz görüntüler