SİYASET
Giriş Tarihi : 13-03-2021 09:16   Güncelleme : 13-03-2021 09:19

Ahmet Hakan "lafı uzatmayacağım" dedi isim verdi! Millet İttifakı'nın iki adayı varHürriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 8 Mart dolayısıyla paylaştığı mesajın arkasında “cumhurbaşkanlığı seçimleri olduğunu” iddia etti. Kaynak: Ahmet Hakan "lafı uzatmayacağım" dedi isim verdi! Millet İttifakı'nın iki adayı var

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü doalyısıyla Twitter’dan paylaştığı mesajda İYİ Parti lideri Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan’ı etiketlemişti. Bu mesaj İYİ Partili bazı isimlerin tepkisini çekmişti.

Hakan, bugünkü köşe yazısının ilgili kısmında konu hakkında şunları yazdı:

Hiç lafı uzatmaya, uzun analizlere, sözü dallandırıp budaklandırmaya falan gerek yok. Ekrem İmamoğlu’nun... Meral Akşener ve Pervin Buldan’lı tweet’iyle ilgili olarak benim anladığım şudur: Millet ittifakının cumhurbaşkanlığı adaylığı için şu anda iki isim kıyasıya çarpışmakta. O iki isimden biri Ekrem İmamoğlu, diğeri Meral Akşener. “Peki bir Abdullah Gül vardı, ona ne oldu?” diye soracak olursanız... “Bir seçenek olmaktan çıkmış görünüyor” derim.

Kaynak: Ahmet Hakan "lafı uzatmayacağım" dedi isim verdi! Millet İttifakı'nın iki adayı var