SİYASET
Giriş Tarihi : 03-09-2021 01:16   Güncelleme : 03-09-2021 01:20

CHP Ankara Milletvekilinden örnek bir davranış…

Bir Tıp Doktoru olan Milletvekilinin göğüs kabartan yardımları günün konusu oldu. CHP Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal herkese örnek olacak bir davranışa imza attı ve Ankara Milletvekili olmasına rağmen arabasının arkasına sağlık malzemelerini doldurarak yangından zarar gören Muğlalıların yardımına koştu.

CHP Ankara Milletvekilinden örnek bir davranış…

 

Gazeteci Yazarımız Erdem Noyan kaleme aldı ve yazdı.

Ankara Milletvekili olmasına rağmen Muğlalıların gönlünü fet etti. CHP’li Dr. Servet Ünsal bir yapılamayanı gerçekleştirdi ve kendi bölgesi olmamasına rağmen tek başına, yangında büyük yara alan Muğlalıların yardımına koşarak gönülleri fet etti.

Şimdi Muğla ve yöresinde her kez CHP Ankara Milletvekili Dr Servet Ünsal’ı konuşuyor. TBMM’de de Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine karşı şiddetli eleştirileri ile tanınan Milletvekili aynı zamanda bir tıp doktoru.

40 seneye yakın sağlık hizmeti veren Dr Milletvekili Servet Ünsal, sahibi olduğu Tıp merkezinde bu güne kadar bir milyon’ un üstünde vatandaşı sağlığına kavuşturduğunu ve bunların çoğunu da ücretsiz olarak gerçekleştirdiğini öğrendim.

İş de her kesin yardımına koşan böyle bir Milletvekilini merak ettim ve aradım, kendisi ile görüştüm bana, Ankara Milletvekili olarak Muğla bölgesinde meydana gelen yangında zarar gören ve sağlığından olan vatandaşların yardımına koşmaya karar verdiğini söyledi.

CHP Ankara Milletvekili Servet Ünsan bu duygularla özel arabasının arkasını sağlık malzemeleri doldurarak yollara düş dü ve baş da Muğla olmak üzere yangında zarar gören Milas, Menteşe, Yatağan ve Marmaris gibi, kasaba ve İlçelerde kapı kapı dolaşarak vatandaşları sağlık kontrollerinden geçirerek, sağlık malzemeleri yardımında bulundu.

CHP Milletvekili arabasına doldurduğu sağlık malzemeleri ile tek başına yollara düşerek, Muğla bölgesinde meydana gelen ve yangından etkilenen vatandaşları tek tek sağlık kontrollerinden geçirdi ve ihtiyaçları olan sağlık malzeme yardımlarında bulundu.

Yangın’ın hemen arkasından yola çıkan ve Muğla bölgesine giden Ankara Milletvekili Dr. Servet Ünsal’ın bu yardım sever ve sıcak davranışı, Muğlalılar ve özellikle yangından zarar gören ve sağlığını kaybeden vatandaşlar tarafından taktirle karşılandı ve kendisi Muğla’ lalılar tarafından fahri hemşeri ilan edildi.