SİYASET
Giriş Tarihi : 26-01-2021 12:11   Güncelleme : 26-01-2021 12:13

Ankara kulislerinde dolaşan bomba 'revizyon' iddiası! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sabrını taşıran tartışma İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül arasında yaşanan polemiğin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni revizyona gideceği iddia edildi.  Kaynak: Ankara kulislerinde dolaşan bomba 'revizyon' iddiası! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sabrını taşıran tartışma 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Twitter'dan yazdıkları mesajlar gündeme bomba gibi düştü. 

Cumhuriyet'in kulis haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu durumdan rahatsız olduğu ve revizyon çalışmalarını hızlandırdığı belirtildi. 

Haberde şu ifadelere yer verildi: 

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etmesinin yankıları siyaset kulislerinde devam ediyor. Kulislerdeki söylentiye göre, “Erdoğan’ın 2023 seçimleri öncesinde yeniden bir kabine revizyonu gerçekleştireceği” ifade ediliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesine sosyal medyadan hakaret edilmesi ve ardından Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile girdiği “tartışmanın” revizyonun fitilini ateşlediği ileri sürüldü. 

KİMLER DEĞİŞECEK

Soylu’nun kabinde yerini koruyacağı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Aile, Sosyal ve Güvenlik Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün değişebileceği ileri sürüldü.

Kaynak: Ankara kulislerinde dolaşan bomba 'revizyon' iddiası! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sabrını taşıran tartışma