MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-12-2020 21:31   Güncelleme : 26-12-2020 21:32

Demet Akalın ateş püskürdü!

Demet Akalın ateş püskürdü! Şarkıcı Demet Akalın, İbo Show'a konuk gelen ünlü kadınlardan birinin tuvaletini pislettiğini söyleyince ortalık karıştı. Bir sosyal medya kullanıcısının "Nereden anlamış" yorumunu gören Demet Akalın'ın cevabı, sosyal medyada yine olay oldu.

Demet Akalın ateş püskürdü!

İddiaya göre geçtiğimiz pazar, Star Tv'de İbo Show'un yılbaşı çekimi için gelen Bülent Ersoy, çekime dört bavul kıyafet ve ayakkabı ile geldi. Aynı kanalda program yapan Demet Akalın'ın ise kendi kulisini Bülent Ersoy için boşalttığı öne sürüldü.

Hatta İbo Show'a geçtiğimiz haftalarda konuk gelen başka bir kadın sanatçının, kendi lavabosunu kullandığını fark eden Demet Akalın çok sinirlenip, stüdyoyu ayağa kaldırdığı ortaya çıktı.

Bir sosyal medya kullanıcısının Instagram'daki magazin sayfasının bu paylaşıma yaptığı "Nereden anlamış" yorumunu gören, Demet Akalın'ın cevabı sosyal medyada yine olay oldu.

Akalın, "Söylerdim ama çok ayıp olurdu! Hiçbir kadın sanatçı olmasına gerek yok! O klozeti öyle bırakmaz! Erkek belki" yorumunu yaptı. Demet ile Alişan'ın sabah programını sunduğu stüdyoda aynı zamanda İbo Show da çekiliyor.

'Didem' şarkısıyla Türkiye'de şöhreti yakalayan Azeri şarkıcı Günel Zeynalova, 'Demet Akalın ve Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olmuştu. Akalın, estetikli haliyle Günel Zeynalova’yı 20 yıldır küs olduğu Demet Şener’e benzetmişti.

Akalın'ın, Şener için “Demet güzel kadındır ama” demesi dikkatlerden kaçmadı. Akalın'ın bu sözleri 'Demet Şener'e zeytin dalı uzattı' şeklinde yorumlandı. Geçtiğimiz gün görüntülenen Demet Şener, kendisi için "Güzel kadındır" diyen Demet Akalın’la ilgili soruları duymazdan geldi. (CNN TÜRK)
 

 

ETİKETLER:

demet akalın