GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2022 21:28   Güncelleme : 07-01-2022 21:28

DENİZ DAMLA VIP Estetik'ten akıl almaz savunma: Bize bir şey olmaz!

Ankara'da yaşayan G.A (23) isimli genç kadın, DENİZ DAMLA VIP ESTETİK salonunda dehşeti yaşadı. Yapılan haberlerin ardından TURKTIME'a müşterilerden gelen şikayet telefonları susmadı

DENİZ DAMLA VIP Estetik'ten akıl almaz savunma: Bize bir şey olmaz!

Ankara'da yaşayan G.A (23) isimli genç kadın, DENİZ DAMLA VIP ESTETİK salonunda dehşeti yaşadı. Yapılan haberlerin ardından TURKTIME'a müşterilerden gelen şikayet telefonları susmadı. Müşteriler, "Bizim de paramızı gasp ettiler. Mağduruz, sesimizi duyurun" diyerek isyan ettiler. Bunun üzerine DENİZ DAMLA VIP Estetik'in müdürü Firuzan Deniz'den yanıt gecikmedi. Deniz, "Reklamın iyisi kötüsü olmaz. İsterseniz Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gidin, bana hiçbir şey olmaz" dedi. 

Güzellik merkezi skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Ankara'da yaşayan G.A (23) isimli kadın, DENİZ DAMLA VIP ESTETİK salonunda dehşeti yaşadı.  G.A, striort tedavisi için 2 Aralık Salı günü DENİZ DAMLA VIP Estetik Güzellik Merkezi'nin müdürü Firuzan Deniz ile görüşerek yaptıracağı işlem hakkında bilgi almak istedi. FİRUZAN DENİZ işlemin tek seans ücretini, 3 seans ücreti gibi göstererek genç kadından havale yoluyla parayı aldı.

MÜDÜRDEN AKIL ALMAZ SAVUNMA: İNSANLIK HALİ!

Seans için güzellik merkezine giden genç kadın hayatının şokunu yaşadı. 17.15'te randevu için giden G.A, önce 45 dakika bekletilerek mağdur edildi. Ardından seans için işlem odasına giden G.A, Firuzan Deniz ile ücretini ödediği 3 seansın, yüzde kaç etkili olacağını sordu. Bunun üzerine Deniz, genç kadına 3 seans değil, tek seans yapacağını söyleyerek, 'kendi hatam insanlık hali olur böyle şeyler' dedi.  

MÜŞTERİLERİN PARALARI GASP EDİLİYOR

Yaşadığı şaşkınlığın ardından seansı iptal edip ücretini almak istediğini belirten G.A, şu ifadeleri kullandı:

Sosyal medyada görerek DENİZ DAMLA VİP estetiğe birkaç işlem için gittim. Hepsinde parası peşin havale olarak istediklerini ifade ettiler. Bir gün G5 seansım vardı. İşlem odasına geçtim ve striort tedavisi ile ilgili bilgi almak istedim. Salonun müdür yardımcısı Firuzan Deniz ile görüştüm. Striort ve diğer işlemlerde yıl sonuna özel kampanya olduğunu ve 2 bölge 3 seansın 1800 TL'ye düştüğünü seansın ardından özel bakım kremlerininde seans içerisinde hediye edildiğini söyledi. 'Hemen parayı havale edin kampanyanın bitmesine son 3 gün kaldı' dedi. Bunun üzerine şaşırarak '1800 TL 3 seans için çok uygun bir yanlışlık olabilir mi?' diye sordum. Deniz, "Hayır, şu anda kampanya dönemindeyiz yıl sonundan itibaren fiyatlarımız artacak. Bir an önce yararlanın." dedi. Fakat havaleden önce yine içim rahat etmedi ve mesaj attım. "3 seans striort tedavisi 1800 TL değil mi?" diye sordum. Bana 'evet canım, kaçırma kampanyayı' dediler. 2 gün sonra ücreti havale yaptım. Aradan birkaç gün geçti seans için DENİZ DAMLA VİP Çukurambar şubesine gittim. 17.15'te randevum vardı. Yarım saat bekletildim. 17.45'te beni seansa aldılar. Kamera kayıtları ve ses kayıtları elimde mevcut. Seans başlamadan önce Firuzan Deniz'e "3 seansın ardından yüzde kaç iyileşme olur?" diye sordum. Deniz'den aldığım yanıtla şok oldum. "Siz 1800 TL ödeme yapmışsınız bu tek seans ücreti" dedi. Ne diyeceğimi bilemedim. Parayı alana kadar 3 seans ücreti olduğunu söyledi. Hemen kalktım ve seansı iptal etmek istediğimi söyledim. Bunun üzerine Firuzan Deniz, iptal yapamayacaklarını ifade ederek, "Özür dilerim, insanlık hali yanılmışım. Size başka işlemler verelim bunun yerine" dedi. Aradan 2 gün geçti tekrar gittim. Firuzan Deniz benimle görüşmek istemedi. 

"İŞÇİLERİN MAAŞLARINDAN KESİP VEREBİLİRİM"

Firuzan Deniz, hakkımı arayacağımı söylediğimde bana, "Çalışan birinin maaşını keserim öyle verebilirim" dedi. Orada çalışanlarla değil kendisiyle bire bir görüştüm fakat hanımefendi gaspa alışmış. 

"KANSER HASTASI KADINA 'ZORLA' İADE YAPTIK"

Birkaç gün sonra yine gittim ve paramın iade edilmesini istediğimi söyledim. Firuzan Deniz'le tekrar iade için görüştüm. Fakat bana ücret iadesini kimseye yapmadıklarını söyleyerek paramı vermedi. Kanser hastası bir kadının, seansın zarar vereceği için ücret iadesi istediğini fakat hasta kadından rapor görerek iade yaptığını söyledi. Paramı gasp ettiğini söyleyen Deniz, bir de dalga geçer gibi 'gidin kime şikayet ediyorsanız edin" dedi.

SKANDALLARI BİTMİYOR!

Birçok müşteriye mağduriyet yaşatan DENİZ DAMLA VİP ESTETİK SALONU ve müdürü Firuzan Deniz, müşterilerle ilgilenmeyip bir de paralarını gasp ediyorlar. 

İşte şikayetlerden bazıları:

Kaynak:Türktime