SİYASET
Giriş Tarihi : 03-04-2022 15:30   Güncelleme : 04-04-2022 20:03

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’dan örnek davranış.

2 Nisan ‘’ Otizmli çocuklar ‘’ günü nedeniyle, özel ilgi isteyen otizmli çocukları Vakıf tesislerinde ziyaret eden Babacan onlarla sıcak saatler geçirdi ve Masa tenisi oynadı.

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’dan örnek davranış.

 

YAZARIMIZ ERDEM NOYAN ANKARA’DAN BİLDİRİYOR.

Ali Babacan’dan vefa örneği. Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,‘’ Otizm‘’ gününde, Otizmli çocukları yalnız bırakmadı ve onlarla sıcak dakikalar geçirdi.

‘’ 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü ‘’nedeniyle merkezi Ankara’da bulunan Otizm Vakfını ziyaret eden Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bu özel günlerinde Otizmli çocukların yanında olmayı tercih etti ve onlarla sıcak saatler geçirdi.

Deva Partisi Genel Başkanı Babacan, Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda Ankara’nın sevilen Savcılarından Aydın Çayan’dan Vakıf’la ilgili bilgiler aldı ve son derece modern hazırlanmış Vakıf tesislerinde, Otizmli öğrencilere verilen, özel eğitim, spor eğitimi, mesleki ve sanatsal eğitimler konusunda yerinde incelemelerde bulundu.

Yardım ve desteklerle ayakta durmaya çalışan ve bu özel öğrencilere eğitim veren, Otizm Vakfının çalışmalarını büyük dikkatle takip eden Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Vakıf Başkanı Çayan’la beraber, Otizmli özel öğrencilerle teker teker yakından ilgilendi ve onların beceri çalışmalarına katıldı ve öğrencilerle masa tenisi oynadı.

BAŞKAN ÇAYAN’DAN TEŞEKKÜRLER.

Öte yandan, Otizm Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Savcılık görevini de yürüten ,Aydın Çayan, Deva Partisi Lideri Ali Babacan’ın bu özel günde ve bu özel çocukları Vakıf tesislerinde bizzat gelerek ziyaret etmesinden dolayı sonsuz mutlu olduklarını bildirdi ve şunları söyledi: ‘’ Deva Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan,‘’ 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü ‘’münasebetiyle Otizm Vakfı tesislerini ziyaret ederek, özel eğitim, spor eğitimi, mesleki ve sanatsal eğitim merkezlerindeki çalışmaları yerinde gördü. Kendisine içten ve duyarlı bu yaklaşımı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. ‘’

AdminAdmin