SİYASET
Giriş Tarihi : 17-09-2020 13:42   Güncelleme : 04-10-2020 16:49

DYP Genel Başkan Yardımcısı Güleçyüz". Her zaman sağlam bir duruşu olan,bir Partiyiz"

Pandemi sürecinin tüm Dünyayı ve ülkemizi sarması olumsuz görünsede, biz hizmetlerimize büyük bir kararlılık ve adanmışlıkla devam ediyoruz.

DYP Genel Başkan Yardımcısı Güleçyüz

Doğruyol Partisi genel başkan yardımcısı Serpil Güleçyüz yaptığı yazılı açıklamada "Doğru Yol Partisi, kurulduğu günden bu yana, ülkemize ve milletimize rekor hizmetler gerçekleştirmiş, yaptığı her çalışmayla, olağanüstü fark yaratmış, bugünkü varlığımızın güvencesi, laik, demokratik ve çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, tarihi geçmişe sahip onurlu bir partidir.
Pandemi sürecinin tüm Dünyayı ve ülkemizi sarması olumsuz görünsede, biz hizmetlerimize büyük bir kararlılık ve adanmışlıkla devam ediyoruz.
Bizi sürekli yüreklendiren, parti içi demokratik bir ortam sağlayan, büyük bir özveri ile partimiz için çalışan, çağın gerçeklerine uygun bir anlayışla, içinde, bulunduğu toplumu ileriye taşımaya çalışan, egolarını bir kenara  bırakmış, sorumluluğu, insani değerleri yüksek, geniş misyon ve vizyona sahip, Sn. ÇETİN ÖZAÇIKGÖZ gibi bir lidere sahip olan bir partidir.
Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde,
. Atatürk ilkeleri doğrultusunda,
. Ülke sorunlarına farkındalığı yüksek, stratejik bir plan dahilinde, çözüme odaklı,
. Her zaman sağlam bir duruşu olan,
. Partisini seven, özverili, birbirine saygılı, hırslarından uzak üyelerin bir araya geldiği, hizmete odaklı, hızlı büyüyen bir partidir.
Doğru Yol Partisi, din, dil, ırk farkı gözetmeksizin, ülke ve Dünya barışına katkı sağlamak isteyen, geleceğe umutla bakan, geçmişten ders çıkaran, halkına hizmeti benimsemiş, farkındalık yaratan, başkalarının hayatına  değer katmak içinde çalışan bir partidir.
Partimizi hakettiği yere taşımak için, Genel Başkanımızın liderliğinde, partimiz, hepimizin bilgi ve birikimleri, hedefe ve çözüme odaklı, gönüllü hizmet anlayışı, iyi bir takım çalışmasıyla hakettiği yerde mutlaka  olacaktır.
Ülkesini seven, geleceğinden  endişe duyan herkesi bizimle birlikte olmaya davet ediyoruz.

İNANIN GELECEK BİZİMLE DAHA YAŞANILIR, DAHA İYİ, DAHA GÜZEL OLACAKTIR."dedi