SİYASET
Giriş Tarihi : 28-07-2021 11:18   Güncelleme : 29-07-2021 07:51

DYP GENEL MERKEZİNİ GÜNİZ SOKAĞA TAŞIYOR.

Doğru Yol Partisi Genel Merkezini Rahmetli Demirel'in evinin Bulunduğu Ankara'nın en tanınmış Semti olan Güniz Sokağa Taşıyor..

DYP  GENEL MERKEZİNİ GÜNİZ SOKAĞA TAŞIYOR.

Doğru Yol Partisi çukuranbarda bulunan genel merkezini  rahmetli Süleyman Demiirel'in evi ve müzesi bulunan Ankara'nın en tanınmış semti olan Çankaya'da bulunan Güniz Sokağa taşınıyor.DYP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Alparslan"Türk siyasi hayatında ayrı bir yeri olan Güniz sokak bizim için çok önemli ,bir anlam taşımaktadır. Genel başkanımız ve eski Cumhurbaşkanımız rahmetli Süleyman Demirel'in  siyasi hayatını geçirdiği evi ile aynı sokağı paylaşmak o havayı koklamak bize çok güzel anlar yaşatıyor.Yurdumuzun neresinden hangi ilinde kim gelirse gelsin DYP'nin  kapısı sonuna kadar açık.Genel merkezimize bekliyoruz.İnşallah partimizin şahlanışını  ,eski güzel günlere gelişini ,çok yakın zamanda hep berabar göreceğiz.Genel merkezimizin açılmasıda büyük katkılar sağlayan genel başkan yardımcılarımız Halil İbrahim Şahinler ve Mehmet Ali Şasi'ye  teşekkürlerimizi sunuyoruz"dedi.

Türk siyasi hayatından en önemli hizmetlerde bulunan DYP 27 Mayıs 2007'de Doğru Yol Partisi'nin Demokrat Parti adını alarak feshedilmesinden bir gün sonra aynı isim ve logoyla kuruldu. Genel Başkan Çetin Özaçıkgöz..