DÜNYA
Giriş Tarihi : 31-05-2020 16:07   Güncelleme : 31-05-2020 16:48

Dünya genelinde yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgınında vaka sayısı 6 milyona ulaşırken, pandemiden en çok etkilenen Avrupa ülkelerinden biri olan İngiltere'de skandal patladı. Kaynak: İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle...

 

İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle... 2210

İngiltere'de ölenlerin sayısı 38 bin 376'ya, Covid-19 saptanan kişi sayısı da 272 bin 826'ya yükseldi. Sokağa çıkma kısıtlamaları olduğu dönemde yaşanan bir rezalet ise, istifa getirdi.

İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle... 3310

İngiltere'de sokağa çıkma kısıtlamalarına uymadığı gerekçesiyle görevden alınması istenen Başbakan Boris Johnson'ın başdanışmanı Dominic Cummings, hükümetin en kritik isimlerinden biri olarak gösterilmişti.

İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle... 4410

Cummings'in sokağa çıkma kısıtlamalarının yürürlükte olduğu bir dönemde, ailesiyle birlikte anne ve babasını ziyaret ettiğinin ortaya çıkmasıyla başlayan tartışmalar, İngiltere'de son günlerde gündemin bir numaralı maddesini oluşturmuştu.

İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle... 5510

Şimdiyse yeni bir skandal patlak verdi. Bir İşçi Partisi milletvekili, evli sevgilisiyle gizlice buluşmak için sokağa çıkma kısıtlamalarını ihlal ettiği ortaya çıktı.

İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle... 6610

İşçi Partisi Milletvekili Rosie Duffield, televizyon yönetmeni sevgilisi James Routh ile buluşmak için koronavirüs kısıtlamalarını ihlal ettiğini itiraf etti. Özür dilemek zorunda kalan Rosie Duffield, aynı zamanda gelen tepkiler nedeniyle istifa etmek zorunda kaldı.

İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle... 7710

Skandalı İngiliz Daily Mail gazetesi ortaya çıkardı. Rosie Duffield'a nisan ayında evli yönetmen ile buluşarak "beş saat boyunca yürüyüş yapması" sorulunca Duffield gerçeği açıklamak zorunda kaldı. James Routh'un karısı ile birlikte başka bir mülkte yaşarken, Canterbury Milletvekili Duffield'ı kendi mülkünde ziyaret ettiği de ortaya çıktı.

Kaynak: İngiltere bunu konuşuyor! Milletvekili evli erkekle... Günboyu