SAĞLIK
Giriş Tarihi : 07-05-2022 21:11   Güncelleme : 07-05-2022 21:12

Ekrem İmamoğlu özür diledi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kendisine yöneltilen eleştirilere, "Sadece ve sadece Vız gelir tırıs gider lafı için özür diliyorum. Onun ötesinde bütün eylemlerimin arkasındayım" diyerek yanıt verdi.

Ekrem İmamoğlu özür diledi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turuna davet ettiği kişilerle ilgili yoğun eleştirilere maruz kalmıştı.

"VIZ GELİR TIRS GİDER" İÇİN ÖZÜR

İmamoğlu, 'Yazlık fide dağıtım' programında konuştu. İBB Başkanı İmamoğlu, "Vız gelir tırs gider" sözleri için özür diledi.

İMAMOĞLU'NUN AÇIKLAMALARI ŞÖYLE:

"Beni bu kişiliğimin nereye götürüp götürmeyeceği umrumda değil. Esas olan insanın kendi kişiliğidir. Siz onu öyle kabul edersiniz. Elbette bir fotoğrafla yok sayılan, oy vermem, şunu yapmam denilen bir kişi durumuna düşünülürse insanın canı yanıyor.

"BENDEN KİBİR DOĞMAZ"

Ben çifti çocuğuyum, benden kibir doğmaz. Ben üreten bir ailenin çocuğuyum. Bu yakıştırmaları yapan arkadaşlardan sadece ve sadece dün bir konuşmada yaptığım ‘vız gelir tırıs gider’ lafından ötürü özür diliyorum.

Onun ötesinde yapılan bütün konuşmalarımın ve eylemlerimin arkasındayım. Eleştiri hakkı elbette bütün vatandaşlarımızda vardır. Ama ben dostluklarımı, 3.5 yıldır elde ettiğim yol arkadaşlığını terk edilsin diye elde etmedim.

Bir fotoğrafla linç edilen yok sayılan tabiri caizse kaptanlığını yaptığım gemiden inilen, artık yok sayılan, oy vermem denilen bir kişi durumuna düşürülürse insanın kalbi kırılıyor, canı yanıyor, birkaç cümle de yanlış laf kurabiliyorum. O yanlış kurduğum laflar için özür diliyorum altını çizeyim.

EKREM İMAMOĞLU NE DEMİŞTİ?

 

ETİKETLER:

ekrem imamoğlu , vız gelir tırıs gider , ekrem imamoğlu nagehan alçı

AdminAdmin