MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-06-2021 17:25   Güncelleme : 17-06-2021 07:35

Emir Sarıgül ile Buket Aydın'ın tekne sefası!

Geçtiğimiz mart ayında ilişkilerine son veren Buket Aydın ile Emir Sarıgül, önceki akşam Yeniköy’de kameralara yakalandı

Emir Sarıgül ile Buket Aydın'ın tekne sefası!

Emir Sarıgül ile Buket Aydın, magazin gündeminden düşmüyor. Emir Sarıgül uğruna eşinden ayrılıp işinden de istifa eden Buket Aydın, geçtiğimiz mart ayında “Kariyerimi zedeliyor” diyerek büyük aşkını sonlandırmıştı.

İkilinin ayrılığı sonrası Emir Sarıgül, geçtiğimiz ay Marmaris tatilinde Sibel Can ile kameralara yakalanmıştı. Sarıgül, magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerden sonra Buket Aydın’a evlenme teklifi etmişti.

Bu görüntülerden sonra “Emir bey’in evlenme teklifin kabul etmeyeceğim” diyen Buket Aydın’ın geçtiğimiz günlerde Emir Sarıgül ile nikah masasına oturacağı iddia edilmiş ancak başarılı sunucu çıkan haberleri sert bir şekilde yalanlamıştı.

Tüm bu yaşananlardan sonra ikili geçtiğimiz akşam Yeniköy’de bir restoran kameralara yakalandı.

Tv100’ün haberine göre; Sibel Can’dan ayrılan Emir Sarıgül, eski sevgilisi Buket Aydın’a döndü. Arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen ikili, basına görüntü vermemek için ön kapıdan çıkış yapmak yerine deniz yolunu kullanmayı tercih etse de başarılı olamadılar.

Sarıgül, restoranın iskelesine yanaşan tekneye doğru yürüdü ve peşinden gelen sevgilisi Buket Aydın’ın da elini tutarak tekneye binmesine yardımcı oldu. Emir Sarıgül ile Buket Aydın çifti, bindikleri tekneyle uzaklaştı.

Çantasını masaya koyan Buket Aydın soluğu Sarıgül’ün yanında aldı. Aydın’ın yolculuk boyunca elini sevgilisinin omzundan indirmemesi dikkat çekti.

 

ETİKETLER:

Emir Sarıgül , Buket Aydın