SİYASET
Giriş Tarihi : 22-07-2021 00:12   Güncelleme : 22-07-2021 23:20

Erdoğan'dan teşkilatlara mesaj: "Sahayı tüm gücümüzle kapatacağız"

Cumhurbaşkanı Erdoğan video konferans yöntemiyle AKP'lilerle bayramlaşarak açıklamalarda bulundu. Yurt gezilerine başladıklarını dile getiren Erdoğan, "Sahayı tüm gücümüzle kapatacağız." dedi.

Erdoğan'dan teşkilatlara mesaj:

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan video konferans yöntemiyle AKP'lilerle bayramlaştı. Erdoğan gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

Konuşmasından satır başları:

"Türkiye henüz yeni varyantların pençesine düşmüş değil. Bu bayramı maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyarak gönülden idrak ediyoruz.

Organize sanayi bölgelerinde sürekli yer açma çabaları var. Bunlar istihdamı olumlu etkiliyor.2023 hedeflerimize doğru kararlılıkla yürüyoruz. 

Arkamızdan yazılan kirli  senaryoları bire bir boşa çıkarıyoruz. Artık Kıbrıs Türklerinin uluslararası görüşmelerde tek talebi egemen devlet statülerinin tanınmasıdır. Bunun dışındaki tüm teklifler geçerliliğini yitirmiştir. 

1963'ten beri Kıbrıs Türklerine yönelik Rumlar hep nobranlık yapmışlardır. 

Kıbrıs Türk'ü kardeşlerimizi egemen devlet üzerine kurulu teklifini sonuna kadar destekliyoruz. Bizim için Kuzey Kıbrıs ve Günbey Kıbrıs diye bir kavram kalmamıştır. Bizim için bağımsız devletler vardır.

Kıbrıs Türk'ü kardeşlerimi bu konuda kararlı gördüm. Her türlü gayreti sergileyeceğiz. Bunun somut neticelerini de inşallah yakında görmeye başlayacağız.

"SAHAYI TÜM GÜCÜMÜZLE KAPATACAĞIZ"

Türkiye 2023'e çok daha farklı girmenin peşindedir. Ülkemizi demokrasi ve kalkınma hattından çıkarmak için uğraşanlar son viraja girdiklerinin farkında.

İşte bunun için her fırsatta, Cumhur İttifakı'nın gücüne, AK Parti'nin birliği ve beraberliğine sahip çıkmasının vurgusunu yapıyoruz. Normalleşme adımlarına paralel olarak yeniden il ziyaretlerimize başladık. Şu gerçeği sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Her vatandaşımızın elini sıkıyor, gönlünü alıyorsak karşımızdakilerin yalanları sabun köpüğü gibi patlayıp gidiyor. Sahayı tüm gücümüzle kapatacağız."
 

Kaynak: Erdoğan'dan teşkilatlara mesaj: "Sahayı tüm gücümüzle kapatacağız"Günboyu