SİYASET
Giriş Tarihi : 17-04-2022 12:42

Erdoğan'ın sanatçılarla iftarına kimler katıldı: İşte iftardaki ünlüler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la birlikte dün akşam sanatçılarla iftar yaptı. Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen iftara katılan ünlü isimler arasında kimler vardı, ayrıntılar haberimizde...

Erdoğan'ın sanatçılarla iftarına kimler katıldı: İşte iftardaki ünlüler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam eşi Emine Erdoğan'la birlikte Dolmabahçe Sarayı'ndaki iftar yemeğinde sanatçılarla buluştu.

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

Düzenlenen iftar programına sanat camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Programın katılımcıları arasında, Kalemkar Semih İrteş, piyanist Güher Pekinel ve Süher Pekinel, İbrahim Tatlıses, akademisyenler Uğur Derman ve Çiçek Derman, bestekar Amir Ateş, ilahi sanatçısı Sami Özer, piyanist-besteci Büşra Kayıkçı, yazar Gülseren Budayıcıoğlu, yönetmen Mesut Uçakan, hattat Hasan Çelebi, fotoğraf sanatçısı İzzet Keribar, yazar Gülper Refiğ, YouTuber Merve Özkaynak, rap sanatçısı Resul Aydemir, Karadenizli sanatçı Ekin Uzunlar ile Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkanı İskender Pala, bulunurken bu isimler Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın oturduğu masada iftar yaptı.

Erdoğan çifti, iftar sonrası masaları dolaşarak programa katılan sanatçılarla sohbet etti.

Programa Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Coşkun Sabah, Demet Akalın, Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Umut Akyürek, Müşerref Akay, Yonca Evcimik, Ahmet Selçuk İlkan, Metin Şentürk, Gamze Özçelik, Şafak Sezer, Alişan Tektaş ve Şükriye Tutkun başta olmak üzere çok sayıda sanatçı katıldı.

 

ETİKETLER:

Cumhurbaşkanı Erdoğan , Recep Tayyip Erdoğan , Emine Erdoğan , sanatçılarla iftar programı

AdminAdmin