MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-09-2021 17:35   Güncelleme : 23-09-2021 08:27

Gülben Ergen Kuruçeşme'de bir fırtına gibi esti!

Paraf Kuruçeşme, önceki akşam pop müziğin başarılı ismi Gülben Ergen’i ağırladı. Ergen, Mustafa Sandal'la beraber düetler eşliğinde kimsenin unutamayacağı bir gece yaşattı.

Gülben Ergen Kuruçeşme'de bir fırtına gibi esti!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen konser, sahneye ağaçlar içerisinde çıkan Ergen’in ‘Yeşili koruyalım’ sloganıyla konsere özel hazırladığı botanik konsepti, seyirciden tam not aldı.

"ELBİSESİ GÖZ KAMAŞTIRDI"

Uzun zamandır büyük bir titizlikle hazırlanan Ergen, konserinin ilk yarısında Raisa Vanessa imzalı dore elbise giydi. Sahnede güzelliği ile herkesin gözünü kamaştırdı.Konserin ikinci yarısında Gülben Ergen’in seyircisine büyük bir sürprizi vardı. 'Şıkır Şıkır’ şarkısını söylerken sahnesine Mustafa Sandal'ı konuk etti ve ikili harika bir düete imza attı. Sahnede çok renkli anlar yaşandı.

"UNUTULMAYACAK BİR GECE YAŞATTI"

Konser öncesi basınla sohbet eden Ergen “Biletli konser başka bir er meydanı o yüzden benim için çok önemlidir. Açıkhava değerli, mekan değerli, seyircisi çok değerli. Böyle mekanları yaşatmamız, ayakta tutmamız gerekiyor. Bu nedenle ki herkesin özen göstermesi gerekiyor. Biz kendi adımıza çok çalıştık, çok özendik. Repertuarımızı yeniledik, orkestramız yenilendi, kostümlerimiz, dekorumuz…” açıklaması ile konserine büyük bir titizlikle hazırlandığını açıklayan Ergen, başarılı performansı ile unutulmayacak bir geceye imza attı.

 

ETİKETLER:

gülben ergen , paraf , kuruçeşme , mustafa sandal