SİYASET
Giriş Tarihi : 24-01-2021 19:08   Güncelleme : 30-01-2021 09:30

Güleçyüz"Hepiniz adalet, fırsat eşitliği ve güven istiyorsunuz"

Doğru Yol Partisi'nin Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Serpil Güleçyüz"Bize oy verin ya da vermeyin, biz sizin sesinizi duyuyoruz. Hepinizin sesini duyuyoruz. Sorunlarınızı, yaşamla mücadelenizi, gelecekle ilgili kaygılarınızı duyuyoruz. "Hepiniz adalet, fırsat eşitliği ve güven istiyorsunuz"

Güleçyüz

BİZE OY VERİN ,VERMEYİN  HEPİNİZİN SESİNİ DUYUYORUZ..

Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Serpil Güleçyüz ,Son günlerde siyasi yükseliş trendi  gösteren  patisi ile ilgi açıklama yaptı Güleçyüz" Başarıya ulaşmak için, hedef belirlemenin, severek, yılmadan çalışmanın, çevre ve birbirimizle hoş görülü ilişkiler kurmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
DOĞRU YOL PARTİSİ yeni bir çağın doğuşu olacak. Şimdi geçmişe saygı duyup, geleceği kucaklama zamanı. Şimdi barış zamanı. Şimdi herkesin sesini duyma zamanı. Çünkü dünyanın en yalnızlık verici ve en korkutucu hissi, sesini duyuramama hissidir.
Güzel ülkem, Doğru Yol Partisi olarak biz sizin sesinizi duyuyoruz. Bize oy verin ya da vermeyin, biz sizin sesinizi duyuyoruz.
Hepinizin sesini duyuyoruz. Sorunlarınızı, yaşamla mücadelenizi, gelecekle ilgili kaygılarınızı duyuyoruz. "Hepiniz adalet, fırsat eşitliği ve güven istiyorsunuz"
Biz iktidara geldiğimizde, kendimizi en çok buna adayacağız. Gençlerimize iş olanağı, yaşlılarımıza ihtiyaç duydukları sağlık hizmetini ve maaşlarını düzeltmeye, çocuklarımıza, gençlerimize en iyi eğitim olanaklarını vermeye kararlıyız.
Biz alın terine inanıyoruz. Emeğe inanıyoruz. Size emeğinizin karşılığını alacağınız bir gelecek vadediyoruz.
Ötekileştirmeden yaşamayı öğrenmeliyiz. Ülke çıkarları için, farklılıklarımızı renklilik olarak görmeye, herkesi kucaklamaya devam edeceğiz.
Hataları bulmaya ve yapanlara engel olup, kimsenin kimseyi üzmemesi için, bazı şeyleri değiştirebilme yollarını mutlaka bulacağız.
Biz iktidara geldiğimizde her şey daha güzel olacaktır. Bunun için her şeyimiz mevcut. Buna inanın..