MAGAZİN
Giriş Tarihi : 13-01-2021 11:12   Güncelleme : 13-01-2021 11:12

Haber Global'de deprem!

Buket Aydın gelince Jülide Ateş gittiHaber Global'den dün yapılan açıklamayla, Buket Aydın ile sözleşme imzalandığı duyurulmuştu. Buket Aydın'ın açıklanmasının ardından, Jülide Ateş ile yolların ayrıldığı öğrenildi. Kaynak: Haber Global'de deprem! Buket Aydın gelince Jülide Ateş gitti

Haber Global'de deprem!

 

  1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Haber Global'de deprem! Buket Aydın gelince Jülide Ateş gitti

Haber Global'de deprem! Buket Aydın gelince Jülide Ateş gitti

10:1213 Ocak 2021

Haber Global'de deprem! Buket Aydın gelince Jülide Ateş gitti

 

Haber Global'den dün yapılan açıklamayla, Buket Aydın ile sözleşme imzalandığı duyurulmuştu. Buket Aydın'ın açıklanmasının ardından, Jülide Ateş ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

Shares

facebook sharing button

twitter sharing button

whatsapp sharing button

messenger sharing button

email sharing button

A+A-

Kanal D Ana Haber eski sunucusu Buket Aydın, Haber Global ile anlaştı. Dün yapılan açıklamada Aydın'ın, 'Buket Aydın ile Koltuk' adında bir program sunacağı duyuruldu.

Haber Global'de Buket Aydın ile anlaşma imzalandığının açıklanmasının ardından flaş bir ayrılık yaşandı.

Medyaradar'da yer alan habere göre; daha önce CNN Türk'te Buket Aydın sunumuyla ekrana gelen, bu sezonun başında Jülide Ateş'in sunumuyla Haber Global'e transfer olan 40 programı ile yollar ayrıldı.

Buket Aydın'ın sunacağı programın da, 40 ile benzer bir formatta olması bekleniyor.

O GELİNCE JÜLİDE ATEŞ GİTTİ

Buket Aydın'ın Kanal D Ana Haber sunuculuğu ve Kanal D Haber Daire Başkanlığı görevlerinden ayrılmasının ardından, geçen sezon CNN Türk'te yayınlanan 40 programındaki sunuculuk görevi de sona ermişti.

BBO Yapım imzalı 40 programı, Buket Aydın'ın yerine Jülide Ateş'le anlaşmış ve program da Haber Global'e transfer olmuştu.

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Buket Aydın'ın Haber Global kadrosuna katıldığı gün, Jülide Ateş ve 40 programıyla yolların ayrılması dikkat çekti. Aydın, geçtiğimiz yıl Ekim ayında yaptığı bir açıklamada, 40 benzeri bir formatla ekrana döneceğini duyurmuştu.

Yaptığı açıklamada, Haber Global'de Julide Ateş'in sunduğu '40 Soru' programına atıfta bulunan Buket Aydın "Önümüzdeki aylarda daha önce hazırlayıp sunduğum '40 Soru' programına benzer bir formatla ekranlarda olacağım. Şimdiden söyleyeyim çok az kaldı, mekanın sahibi geri geliyor" demişti.

 

Kaynak: Haber Global'de deprem! Buket Aydın gelince Jülide Ateş gitti