MAGAZİN
Giriş Tarihi : 11-11-2020 19:23   Güncelleme : 12-11-2020 09:42

Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu! Kaynak: Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu!

Pandemi süreci devam ederken çocuk sahibi olan ünlüler arasına bir kişi daha eklendi. Harry Potter'ın yıldızının kız çocuğu dünyaya geldi.... Kaynak: Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu!

Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu! Kaynak: Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu!

Harry Potter serisinin Ron Weasley karakterini canlandıran Grint, mutlu haberi yeni açtığı Instagram sayfasından duyurdu. Bu Grint'in sayfasının da ilk paylaşımı oldu.

Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu! 337

WEDNESDAY (ÇARŞAMBA) ADINI VERDİ 

32 yaşındaki Rupert Grint, pembe giysiler içindeki kızı Wednesday Grint'i kucağına alıp çektiği pozunu "Hey Instagram! 10 yıl geç ama buradayım. Hepinize Wednesday G. Grint'i takdim ederim. Güvenle kalın" notu eşliğinde paylaştı.

Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu! 447

KISA SÜREDE 2 MİLYON TAKİPÇİ TOPLADI 

Rupert Grint'in bu ilk paylaşımı 16 saat içende 1 milyon 600 bini aşkın beğeni aldı. Grint'in yeni açılan sayfası kısa sürede 2 milyona yakın takipçi topladı. 

Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu! 557

HARRY POTTER İLE TANINDI 

J.K. Rowling'in aynı adlı seri romanından uyarlanan Harry Potter'da Grint, önemli rolleri Daniel Radcliffe ve Emma Watson ile paylaşıyordu.

Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu! 667

SEVGİLİSİ DE OYUNCU 

Grint'in sevgilisi Georgia Groome de bir oyuncub London To Brighton, Angus, Thongs and Perfect Snogging gibi yapımlardaki performansıyla tanınıyor.

Kaynak: Harry Potter'ın yıldızı, baba oldu!