GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-10-2021 07:33   Güncelleme : 21-10-2021 07:38

Her dediği çıkan kahinden korkutan İstanbul kehaneti

Tahminleri bir bir çıkan ve ünlülerin astroloğu olarak bilinen Kassandra'nın İstanbul kehaneti tüyler ürpertti.

Her dediği çıkan kahinden korkutan İstanbul kehaneti

Ünlülerin astroloğu olarak tanınan ve hakkında bugüne dek pek fazla bilgiye ulaşılamayan astrolog Kassandra'nın Türkiye kehanetleri tüyler ürpertti.

Kassandra, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin susuzluk sorunuyla boğuşmak zorunda kalacağını belirtti. Kassandra, gökyüzünde patlayacak olan bir bomba gördüğünü ve bunun kuvvetli yağışlara işaret olduğunu belirterek, bazı bölgelerde sel felaketi sinyali verdi.

Ünlü astrolog, bu yağışların büyük şehirlerde toprağı ıslatıp barajları doldurmayacağını dile getirdi. Büyük çapta depremlerin Türkiye'yi beklediğini dile getiren Kassandra, deprem korkusunun herkesi esir alacağını söyledi. Ayrıca ilerleyen yıllarda, koronavirüs benzeri salgın hastalıkların, yeni türleriyle mücadele etmek zorunda kalınabilir.

Ülkeler arasında gerginliklerin artacağını söyleyen astrolog, bu gerginliklerin gözdağı ile sınırlı kalacağını ifade etti. Ülkeler, bu kafa tutmanın savaşa dönüşmesinden korkacağı için yalnızca sözlü olarak birbirlerini rahatsız etmeyi tercih edecekler.

Kaynak: Her dediği çıkan kahinden korkutan İstanbul kehanetiGünboyu