GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-09-2021 00:49   Güncelleme : 03-09-2021 01:06

İki Kişnin Öldürüldüğü Barı İntikam İçin mi Yaktılar?

Samsun Atakum Adnan Menderes Bulvarında Bulanan Barda daha önce işletmenin Badi gardı tarafından Silahla İki genç Öldürülmüştü. Olayın Ardından isim değişikliği yapılan Barı Yakarak Kundakladılar..

İki Kişnin Öldürüldüğü Barı İntikam İçin mi Yaktılar?

Samsun’da 2 kişinin bodyguard tarafından öldürüldüğü bar, gece 2 kişi tarafından ateşe verilerek yakıldı. Bar alev alev yanarken kundakçıların kimlikleri ise kısa sürede tespit edildi.
Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’nda bulunan bir barda gece saat 04.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 27 Temmuz gecesi barda çıkan kavgada barda görevli bodyguard Yaşar M.’nin (29) silahlı saldırısına uğrayan müşterilerden Kaan Aydenk (22) ve Serdar Karakurt (28) hayatlarını kaybetti. Olaydan sonra yakalanan Yaşar M. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Olayın olduğu barda isim değişikliğine gidilerek yeni adı ile yarın açılış yapmak için hazırlık sürerken, dün gece ateşe verilerek yakıldı. Alevler bir anda barın her yanını sardı ve bardan geriye enkaz kaldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yangını müdahale ederek söndürdü. Yangından barın bitişiğinde bulunan restoran da zarar gördü.