SPOR
Giriş Tarihi : 15-10-2020 17:32   Güncelleme : 15-10-2020 19:44

İş adamı kardeşlerin spor aşkı

Ankara’nın ünlü Filika isimli Kafe Restoran sahibi iş adamı kardeşler, ayırım yapmadan futbol takımlarına sponsor oluyor.

İş adamı kardeşlerin spor aşkı

 

Son olarak İstanbul takımlarından Sancaktepe Futbol takımına, Hacettepe’yi üstelik deplasmanda 1-0 yendikleri maç akşamı bir kutlama yemeği verdiler.

 

Örnek davranışları ile tanına iş adamı kardeşler, Yusuf ve Ali Parlak, takım ayırımı yapmadan her hafta galip gelen takıma, tesislerinde kutlama yemeği veriyor. Deplasman takımı ya da ev sahibi takımı ayırımı yapmadan, galip gelen amatör futbol takımlarına yemek veren kardeşlerden, Yusuf Kenan Parlak,’’ bizim için fark etmez elimizden geldiği kadar amatör sporlara destek vermeye çalışıyoruz ‘’ dedi.

Ankara’nın Spor aşığı ünlü iş adamı kardeşler, geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da oynanan,2.Lig takımlarından, Hacettepe ile İstanbul Sancak tepe takımları arasında oynanan ve deplasman takımı olan Sancak tepenin 1-0 galip geldiği maç sonunda, 35 kişiden oluşan Futbol takımı kafilesine tesislerinde bir akşam yemeği verdi. Tesis sahiplerinden ünlü iş adamı Yusuf Parlak, yemekten sonra davete katılan futbolcular ile yöneticilere bir de galibiyet pastası ikram etti. Davete katılan futbolcular üzerinde ‘’galibiyetinizi kutlarım’’ yazısı ve mumlar bulunan pastayı birlik de üfleyerek galibiyeti kutladılar.