SİYASET
Giriş Tarihi : 05-05-2022 08:45   Güncelleme : 05-05-2022 09:24

Kartid Başkanı Alparslan İmamoğluna Tepki Gösterdi

KARTİD Başkanı Gazeteci Alparslan ,Doğu Karadeniz Seyahatlerine Yandaş gazetecileri götüren Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi. "Gazeteciler derneği olarak Sayın İmamoğlu'na olan güvenimiz sarsılmıştır. Anlaşılır gibi değil. Bugün bunu yapanın Yarın Cumhurbaşkanı Adayı olduğunda beşli Müteahhit ve yandaşlarla aynı şeyi yapmayacağınızı da bilemeyiz "dedi

Kartid Başkanı Alparslan İmamoğluna Tepki Gösterdi

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’na, Doğu Karadeniz seyahatinde yanında yer alan gazetecilerden ötürü tenkitler geldi. Karadeniz Televizyon ve İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Nihat Alparslan Doğu Karadeniz Seyahatine Havuz medyasından Nagihan Alçı'yı ve Ertuğrul Özkök'ü götüren Ekrem İmamoğlu'na  tepki gösterdi.Alparslan"Sayın İmamoğlu 20 yıldır iktidara yalakalık yapan bütün nimetlerinden faydalanan bu gazetecileri Bölgemize yaptığınız seyahatte yanınızda getirmeniz bizleri son derece üzmüştür.Size olan güvenimizi zedelemiştir.Biz Cumhurbaşkanlığına aday olacak siyasetciyi belirleme konusunda çok hasas olmalıyız.Siz bu güveni sarstınız.Bugün bu yandaş gazetecileri yanına alan yarın cumhurbaşkanı adayı olduğunda neler yapacağını bilemeyiz.20 yıldır biz gazeteciler ve  ülkemiz çık büyük sıkıntılar çektik.Devamlı ötekileştirildik.Sıkıntılı günler geçirdik.Netice olarak Bayramda Doğu Karadeniz gezinizde Otobüsünüze aldığınız Ertuğrul Özkök ve Nagihan Alçı'yı yanınızda aldığından dolayı size olan güvenimiz sarsılmıştır"dedi ..

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu 3 günlük Ramazan Bayramını Doğu Karadeniz’de geçirdi. Rize, Artvin ve Trabzon’a giden İmamoğlu’na bir küme gazeteci de eşlik etti. İmamoğlu’nun otobüsüyle geziyi takip eden gazeteciler ortasında Nagehan Alçı ve Ertuğrul Özkök’ün de bulunması dikkat çekti. 

İmamoğlu, yanında tercih ettiği gazeteciler nedeniyle toplumsal medyada tenkit oklarının amacı oldu.

 

Paylaş198SendTweet124

Plugin Install : Subscribe Push Notification need OneSignal plugin to be installed.

AdminAdmin