EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-12-2021 22:52   Güncelleme : 09-12-2021 14:12

Kozmetik ve güzellik sektörü Samsun'da buluşuyor

Kozmetik ve Güzellik Sektörünün heyecanla beklediği SAGEF Samsun Estetik Kozmetik ve Güzellik Fuarı 24 Şubat Perşembe günü Samsun Büyük Şehir Belediyesi Çok amaçlı Kongre Merkezinde kapılarını açıyor.

Kozmetik ve güzellik sektörü Samsun'da buluşuyor

        

SAGEF  Estetik  Kozmetik ve Güzellik Fuarı 24-26 Şubat'da Samsun'da kapılarını açıyor.. İlki 2006 yılında gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören fuar,  yıllar sonra ikinci kez sektör profesyonellerini  Samsun'da buluşturacak.

23 Şubat  Perşembe günü kapılarını açacak fuar, Samsun Berberler, Kuaförler  Odası  Kosgeb ,Samsun Büyükşehir Belediyesi destekliyor.

Pandemi arasından sonra Samsun'da ilk güzellik fuarını gerçekleştirdiklerini ifade eden Alparslan  Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Alparslan , “ Karadeniz'in başkenti konumunda olan Samsun, Kafkas ülkelerinin çok önemli bir giriş kapısı konumundadır. Ordu ,Giresun,Trabzon,Rize,Sinop,illerinde bulunan hava alanları ve limanlar ticaretin en önemli faktörleridir..Fuara Türkiye’nin 6 farklı bölgesinden ve 12 farklı ilinden yaklaşık 60 firma katılacak. Bu rakamlar, Samsun'a duyulan güvenin bir yansımasıdır. Fuarda ilk kez farklı uygulamaları ve birebir görüşme müşteri ziyaretleri hizmetlerini birerebir vereceğiz.fuar uygulamasını hayata geçireceğiz.Artık hayatımızın bir parçası olan ateş ölçer, dezenfektan ve sosyal mesafe uyarıları dahil gerekli tüm önlemleri aldık. Tüm sektör profesyonelleri ve ilgi duyan halkımızı fuara bekliyoruz” diye konuştu.

Alparslan Fuarcık İşbirliği kuruluşu Güzin Güzellik ve Estetisyenlik kursu Yetkilisi Güzin Cıgali"kozmetik, makyaj, dermokozmetik,  Lazer ,saç bakım ürünleri, el ayak ve tırnak bakım firmaları, parfüm firmaları, estetik ve güzellik merkezleri, güzellik akademileri ve medikal cihaz  drının katıldığını, ziyaretçi olarak da ağırlıklı olarak güzellik uzmanları, estetik uzmanları, kuaförler, berberler, doktorlar, diyetisyenler ve sektöre ilgi duyan kişilerin katılacağını belirtti. Cigali  ayrıca, 24-26 Şubat  tarihlerinde gerçekleştirilecek olan fuarda, 3 gün boyunca etkinlik alanında sektörle ilgili eğitimler, workshoplar ve sahne etkinlikleri düzenleneceğini de ifade etti.

ETİKETLER:,Güzellik,Estetik,Fuarı,Nihat,Alparslan,Cıgali,Fuarcılık,

AdminAdmin