EKONOMİ
Giriş Tarihi : 25-01-2022 09:18   Güncelleme : 26-01-2022 09:18

Kuwait’ten Türkiyeye Sağlık Tuzimi akını !!!

Fuarın Türkiye resmi temsilcisi olan serexpo satış müdürü Serken 24-25 Mart 2022 yılında gerçekleşecek olan 10. KUWAİT MEDİCA SAĞLIK fuarı Türk hastaneleri açısından oldukça önemli bir organizasyondur. Fuara Katılacak Firmaları Büyük fırsatlar Bekliyor.İş Potansiyelinizi Artırmak Elinizde kuwait, sağlık turizmine 1,5 milyar usd ile ABD’den sonra en çok kaynak ayıran 2. Ülke olmuştur"dedi

Kuwait’ten Türkiyeye Sağlık Tuzimi akını !!!

FUARA KATILAN FİRMALARIN İŞ POTANSİYELLERİ ARTACAK
Türkiye Kuwait arasındaki ticari ilişkilerin olumlu yönde ilerlemesi sağlık turizmi nede yansıdı.
Kuwait devleti vatandaşlarının sağlık tedavilerinin yüzde yüzünü karşılamaktadır.
Dünya seyehat ve turizm acenteleri birliğinin raporuna göre,kuwait, sağlık turizmine 1,5 milyar usd ile ABD’den sonra en çok kaynak ayıran 2. Ülke olmuştur.
Türkiye coğrafi konum olarak, Kuwait için oldukça avantajlı lokasyondadır. Hem tatil için hem de sağlık tedavileri için Ülkemizi tercih etmektedirler.
24-25 Mart 2022 yılında gerçekleşecek olan 10. KUWAİT MEDİCA SAĞLIK fuarı Türk hastaneleri açısından oldukça önemli bir organizasyondur.
Kuwait sağlık bakanının açılış konuşması yapacağı konferansta,standlı katılım yapan türk hastaneleri; yerel doktarlar,sigorta şirketleri ve yerel halkla görüşme şansını yakalayacaktır.
Türkiye-Kuveyt İşbirliği için oluşturulan Ortak Komite (İOK) ile iki ülke arasında bir çok alanı kapsamakta olan 61 anlaşma imzalanmış durumda
Fuarın Türkiye resmi temsilcisi olan serexpo satış müdürü Serken Uyandır, fuar satışlarını tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

AdminAdmin