SAĞLIK
Giriş Tarihi : 05-02-2022 18:08   Güncelleme : 06-02-2022 09:07

Liderlerden Erdoğan'a geçmiş olsun mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisinin ve eşinin korona testinin pozitif çıktığını duyurmasının ardından siyasilerden geçmiş olsun mesajları geldi.

Liderlerden Erdoğan'a geçmiş olsun mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan virüse yakalandı. Erdoğan, test sonuçlarının pozitif çıktığını sosyal medya paylaşımıyla duyurdu.

Erdoğan ve eşi için siyasi parti genel başkanları geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Liderin mesajları şu şekilde;

Meral Akşener;

Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum.

Kemal Kılıçdaroğlu;

Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan @RTErdogan  ve eşi Sayın Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

Temel Karamollaoğlu;

Koronavirüs testleri pozitif çıkan Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sn. Emine Erdoğan ’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

Ahmet Davutoğlu;

Koronavirüs testi pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve değerli eşi Emine Erdoğan hanımefendiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifa diliyorum. Rabbim tüm hastalarımıza bir an önce sağlıklarına kavuşmayı nasip etsin.

Ali Babacan;

Koronavirüs testleri pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun temennilerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

Fatih Erbakan;

Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve eşi Emine Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İlgili Haberler

AdminAdmin