DÜNYA
Giriş Tarihi : 11-08-2020 17:01   Güncelleme : 11-08-2020 17:05

Maske yerine iç çamaşırı takan milyarder gözaltına alındı

Maske yerine iç çamaşırı takan milyarder gözaltına alındı: Polis müdürü bile kahkaha attıABD'li yazılım şirketi McAfee'nin kurucusu ünlü iş insanı John McAfee, kadın iç çamaşırını maske olarak kullanınca, polisler tarafından gözaltına alındı. Kaynak: Maske yerine iç çamaşırı takan milyarder gözaltına alındı: Polis müdürü bile kahkaha attı

Maske yerine iç çamaşırı takan milyarder gözaltına alındı

McAfee şirketinin kurucusu olan ünlü iş insanı John McAfee, eşiyle birlikte gittiği Norveç'te maske yerine kadın iç çamaşırı taktı. Havalimanı polisi tarafından durdurulup normal maske takması konusunda uyarılan McAfee, söyleneni yapmayınca gözaltına alındı. O anlara ilişkin fotoğraflar da sosyal medyada bir anda yayıldı.

maske-yerine-kadin-ic-camasiri-takan-unlu-is-13496643-1805-m.jpg

EŞİ DE MASKE TAKTI

İş insanının eşi Janice McAfee, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kendisinin de iç çamaşırından maske yaptığını ancak yetkililerin kendisine müdahale etmediğini duyurdu. Janice McAfee gözaltı merkezinde şampanya içtiği bir fotoğrafını paylaşırken, eşinin dönüşünü beklemek üzere özel uçakla Münih'e gitti.

MASKE TAKMAYI PROTESTO EDİYOR

Ünlü iş insanı daha önce de sosyal medya hesabından kadın iç çamaşırından maske yapıp paylaşmıştı. McAfee, korona virüse karşı maske takmayı protesto ediyor.

5-043.jpg

 

Kaynak: Maske yerine iç çamaşırı takan milyarder gözaltına alındı: Polis müdürü bile kahkaha attı Günboyu