MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-12-2020 21:27   Güncelleme : 26-12-2020 21:30

Melis Sezen'den dikkat çeken sözler!

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen ‘Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’ programına çok özel açıklamalar yaptı.

Melis Sezen'den dikkat çeken sözler!

“Melis ile ‘Derin’i ayırt edemeyenler, dizideki karakterin yaptıklarını Melis de yapıyor sanıyorlar. Teyzeler gelip ‘Senin gibi güzel bir kıza hiç yakıştıramadık’ diyorlar. Evli bir adamla aşk yaşamak doğru değil. Ben de aldatıldım. Hiç beklemiyordum, en ağır şekilde yaşadım. Özgüvenim kırıldı, kendimi eksik hissettim” dedi.

Melis Sezen, hakkında merak edilenleri YouTube’da yayınlanan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” adlı programda anlattı. Genç oyuncu, “Hiç aldatıldın mı?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Aldatıldım. Herkes aldatılır. İlk olayda travma yaşadım. İnsan kendini kötü hissediyor ama atlatıyor. Sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşıyorsun.”

Melis Sezen, ‘Derin’ rolünü oynamaya başladıktan sonra aldığı ilginç tepkilerden de söz etti:

“Derin’in yaptıklarını Melis de yapıyor sanıyorlar. Özellikle Instagram’da ‘Yapma, niye böyle yapıyorsun’ diyorlar. Bir gün de dışarıda yanıma teyzeler geldi, ‘Hiç yakıştıramadık’ dediler."

Sezen, Derin karakteri hakkında da ilginç bir yorum yaptı:

“Oynamak için önce anlamam lazım Derin’i. Ama şu aralar ona sürekli ‘Görmüyor musun gerçekleri’ diyorum. Özellikle son bölümden sonra Allah kimseye böyle salaklık vermesin dedim. Volkan eski karısı Asya’yı sıkıştırıyor, Derin de onları hep yakalıyor ama kızın gözü kör.”

 

ETİKETLER:

melis sezen