MAGAZİN
Giriş Tarihi : 26-10-2021 08:00   Güncelleme : 26-10-2021 19:34

Meryem Uzerli çırılçıplak pozunu paylaştı!

Yıllar önce yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolüyle hafızalara kazınan Meryem Uzerli, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.DUŞ POZUNU PAYLAŞTI38 yaşında iki çocuk annesi Uzerli, küvette çırılçıplak poz verdi. Oyuncu, çok konuşulacak pozunu da 6,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Oyuncu paylaşımına açıklama yazmak yerine sadece kalp, küvet ve civciv emojisi koydu. İşte o paylaşım...SSK, BAĞ-KUR emeklisi, dul ve yetim aylığı alanlara büyük müjde! 

Meryem Uzerli çırılçıplak pozunu paylaştı!

Yıllar önce yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolüyle hafızalara kazınan Meryem Uzerli, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

DUŞ POZUNU PAYLAŞTI

38 yaşında iki çocuk annesi Uzerli, küvette çırılçıplak poz verdi. Oyuncu, çok konuşulacak pozunu da 6,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Oyuncu paylaşımına açıklama yazmak yerine sadece kalp, küvet ve civciv emojisi koydu.

İşte o paylaşım...

tgtttt.jpg

 

Kaynak: Meryem Uzerli çırılçıplak pozunu paylaştı!Gnboyu