GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2021 08:37   Güncelleme : 10-01-2021 08:37

Mesleğin Yüz Karası Gazeteciler..

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin eyleminden bir video paylaşarak videoda yer alan türbanlı bir öğrenciyi hedef alan Mehmet Ardıç "Ajans yine bir vitrin mankeni bulmuş!" dedi.AKP'li Mehmet Ardıç, Kültür Bakanlığı kontrolündeki Galata Kulesi'ni İBB'de zannetti küfürlü paylaşımda bulundu Videoda yer alan türbanlı öğrenci Buse Büyükkeskin ise, Boğaziçi Üniversitesi öğrenci kimliğini sosyal medya hesabından paylaşıp Ardıç'a cevap vererek, "Mahkemede görüşürüz" dedi.Buse Büyükkeskin, "Vitrin mankeni değil sizin gibi zihniyetlere karşı okulumu savunan bir Boğaziçiliyim. Mahkemede görüşürüz" ifadelerini kullandı.AKP'li Ardıç, Buse Büyükkeskin'in paylaşımı sonrası sosyal medya hesabı Twitter'ı gizledi. Kaynak: İktidara yakın Mehmet Ardıç yine eline yüzüne bulaştırdı, Twitter hesabını gizledi

Mesleğin Yüz Karası Gazeteciler..

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin eyleminden bir video paylaşarak videoda yer alan türbanlı bir öğrenciyi hedef alan Mehmet Ardıç "Ajans yine bir vitrin mankeni bulmuş!" dedi.

ardic1.png

AKP'li Mehmet Ardıç, Kültür Bakanlığı kontrolündeki Galata Kulesi'ni İBB'de zannetti küfürlü paylaşımda bulunduAKP'li Mehmet Ardıç, Kültür Bakanlığı kontrolündeki Galata Kulesi'ni İBB'de zannetti küfürlü paylaşımda bulundu

Videoda yer alan türbanlı öğrenci Buse Büyükkeskin ise, Boğaziçi Üniversitesi öğrenci kimliğini sosyal medya hesabından paylaşıp Ardıç'a cevap vererek, "Mahkemede görüşürüz" dedi.

Buse Büyükkeskin, "Vitrin mankeni değil sizin gibi zihniyetlere karşı okulumu savunan bir Boğaziçiliyim. Mahkemede görüşürüz" ifadelerini kullandı.

ardic2.png

AKP'li Ardıç, Buse Büyükkeskin'in paylaşımı sonrası sosyal medya hesabı Twitter'ı gizledi.

ardic3.png

Kaynak: İktidara yakın Mehmet Ardıç yine eline yüzüne bulaştırdı, Twitter hesabını gizledi