SAĞLIK
Giriş Tarihi : 07-10-2021 21:41   Güncelleme : 08-10-2021 19:49

Ody.Emel Çetin İşitme Konusunda Mucizeler Yaratıyor..

1994 Yılından bu yana İstanbul'da Faaliyet gösteren Emel İşleteme Merkezi Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmaya Devam Ediyor..

Ody.Emel Çetin İşitme Konusunda Mucizeler Yaratıyor..

Emel İşitme Merkezi 1994 yılından günümüze hizmet veren Ody. Emel Çetin yönetiminde kurulan, tam teşekküllü işitme testleri ve test sonuçlarına dayalı en uygun işitme cihazlarını halkımızın hizmetine sunuyor. İşitme cihaz takıldıktan sonra sürecin takibi ve işitmedeki gelişmeleri sürekli olarak takip ederek hizmeti ön planda tutuyor..İnternet haberciler'eözel bir açıklama yapan Ody Emel Çetin'in , genç yaşında başarılara imza atması kadınların başarı konusunda üstün olduklarının en büyük kanıtı değil mi.. Gazetemize yaptığı açıklamada  Çok genç yaşında başladığı çalışmalarını anlattı .Odt  Emel Çetin hayatının akışını dile getirdi"

Hacettepe Üniversitesi’nden 1994 yılında mezun olduktan sonra kendimi geliştirmek adına eğitim için İngiltere’ye gittim. Bu alanda hizmet verip ve önde gelen kurumlarda ziyaret ve araştırmalar yaptım. Burada işitme sorunlarının en hızlı ve çabuk çözümü olan aynı zamanda insanların canını yakmadan ve maddi olarak en rahat şekilde imkanlar sunan en etkin çözümün işitme cihazları olduğu gerçeği üzerine bu alana odaklandım.

İç Anadolu’da 3 adet işitme merkezi kurduktan sonra Amerika’dan araştırmacılarla İstanbul’da biyonik kulak üzerine çalıştım. Daha sonra İstanbul’da işitme cihazları distribütörlüğü yapan ve birçok şubesi olan firmada sorumlu müdür olarak 11 yıl görev aldım.

Yüksek teknoloji ürünü olan işitme cihazları, teknoloji ile doğru orantılı olarak hızla gelişiyor. Bu gelişmeleri takip edip dünyanın birçok ülkesindeki fuarlara,seminerlere ve özellikle eğitimlere katılarak kendimi daha da geliştirmeye ve gündemi olabildiğince yakından takip etmeye çalışıyorum. Şu ana kadar dünyadaki işitme cihazı firmalarını her yıl düzenli ziyaret ederek yeni ürünleri hakkında bilgi alıp en uygun ve en gelişmiş çözümleri ülkemize getirmeye işitme sorunu yaşayan hastalarımıza sunmaya özen gösteriyorum.

25 YILLIK TECRÜBE

Bu alanda 25 yılı geride bırakırken işitme sorunu yaşayan bireylerle cihaz kullanımına başladıktan sonra iletişimi koparmayıp işitme durumundaki gelişmeleri takip edip ücretsiz olarak işitme testi ve kontrolünü ömür boyu sunmaktayım.

İşitme cihazlarının en iyisini üreten Danimarka menşeili cihazların desteği ile 25 yıllık tecrübemi birleştirerek Emel İşitme Merkezini açmanın haklı gururunu yaşamaktayım"dedi