SAĞLIK
Giriş Tarihi : 20-04-2021 10:01   Güncelleme : 23-04-2021 10:28

Rusya sağlık Bakanlığından Kovid-19 Virüsü ile ilgili İlginç Açıklama..

Rusya sağlık Bakanlığı Kovid-19 virüsü konusunda çok çarpıcı, çarpıcı olduğu kadar da çok iddialı açıklamalarda bulundu. Ayrıca, Rus Bilim insanlarının Dünya Sağlık Örgütünden izin almadan bir Kovid-19 hastasına otopsi yaptığı öne sürüldü.

Rusya sağlık Bakanlığından  Kovid-19 Virüsü ile ilgili İlginç Açıklama..

 

Bütün bu bilgilerin yer aldığı rapor’u, Gazeteci yazarımız Erdem Noyan ele geçirdi ve yazdı.

Rusya Bilim insanlarından Covid-19 ile ilgili inanılmaz iddialar geldi. Bu iddialar öyle yenilir yutulur cinsinden değil, Rusya, bir Kovid-19 hastasına, Dünya Sağlık örgütünden onay almadan otopsi yaptı.

Okudukça gözlerinize inanamayacaksınız, Rusya bir taraftan Covid-19 konusunda Çin’i suçlarken öbür taraftan da Covid-19’un bir virüs olmadığını iddia etti. Peki Covid-19 virüs değilse nasıl bir hastalık iş de eğer iddialar doğruysa, Covid-19 virüsünün bu güne kadar bilinen bilimsel verilerinin çöpe atılması gerekiyor.

Gerçek den de bunlar ciddi iddialar sevgili okuyucular, şimdi bu sütunlarda okuyacağınız Rusya bilim insanlarının iddiaları dikkate alınırsa Kovid-19 bir virüs değil, 5G ismi verilen güçlendirilmiş elektromanyetik radyasyon ( (zehir ) imiş.

Rus Bilim insanlarının ilk kez uyguladıkları, ancak Dünya Sağlık Örgütünden izin alınmadan yaptığı  otopsi ile Dünya Bilim insanlarının kafasını iyice karıştırdı, karıştırmayla da kalmadı işi daha da ileriye götürerek ,Kovid-19’un birkaç ilaçla önlenebileceğini ileriye sürdü.

Sevgili okuyucular, Rusya Sağlık bakanlığının hazırladığı bir rapora  göre, Rus Bilim insanlarının Kovid-19 hastasına yaptıkları otopsi sonunda elde edilen bilgiler ışığında Çin Hükümetini de suçladılar. Bir Kovid-19 hastasına yapılan Otopsiden elde edilen bilgilere göre Kovid-19 hastaları virüs den değil,5G ismi verilen Elektromanyetik Radyasyondan ( zehir ) den öldükleri öne sürüldü.

Sevgili okuyucular, çok ciddi iddiaların yer aldığı ve Rusya Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Covid-19 virüsü ile ilgili rapor gerçek den çok ciddi iddialarla dolu. Bu bilgiler önüme geldiği zaman nasıl olur demekten de kendimi alamadım, zira, şayet Rus Bilim insanlarının bu iddiaları doğru ise Kovid-19’un seyri değişecek gibi gözüküyor.

İş de bende bu iddiaları sütunlarıma taşıyarak sizlere sunmak istedim, bakalım sizler bu konuda ne düşüneceksiniz. Gelin şimdi Rusya Bilim insanlarının hazırladığı ve Rusya sağlık Bakanlığı tarafından gün yüzüne çıkarılan Covid-19 raporunun nokta virgülüne dokunmadan birlik de okuyalım.

Rusya Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada Covid-19 hastasına otopsi yaparak büyük bir keşif yapıldığı öne sürüldü. Böylece, Rusya dünyada bir Covid-19 cesedinin otopsisini ( postmortem ) gerçekleştiren ilk ülke oldu ve kapsamlı bir araştırmanın ardından Covid-19’un bir virüs olarak var olmadığını keşfetti, iddia bu.

‘’ Bu küresel bir aldatmacadır. İnsanlar ‘’ güçlendirilmiş 5G elektromanyatik radyasyondan ( zehir ) den ölüyor. Rusya’daki doktorlar, bir süre bilimsel keşif sonrasında Covid-19’dan ölen kişilerin vücutlarında otopsi tespitine izin vermeyen Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) yasasını ihlal ettiler, virüs olduğu varsayılmaz, ancak ölüme neden olan, damarlarda ve sinirlerde kan pıhtılarının oluşmasına yol açan bir bakteri, bu bakteriden dolayı hastanın ölmesine neden olur.

Rusya, fellium- intravasküler pıhtılaşmadan ( tromboz ) başka bir şey olmadığını ve tedavi yönteminin  iyileştirici olduğunu söyleyerek virüsü yendi. Bu çerçevede Antibiyotik tabletler, Antiinflamatuar ve antikoagülanlar ( aspirin ) alın.

Buda hastalığı iyileştirmenin mümkün olduğunu gösteriyor. Bir kısım Rus bilim insanlarına göre, ventilatörlere ve yoğun bakım ünitesine ( YBÜ ) hiçbir zaman ihtiyaç duyulmadı. Bu etkiye yönelik protokoller Rusya’ da çoktan yayınlandı. Çin bunu zaten biliyordu, ancak raporunu asla yayınlamadı.’’

Sevgili okuyucular Rusya tarafından yapılan bu otopsi sonucunda hazırlanan raporda çok daha çarpıcı açıklamalar da yer verildi. Rapor da, Kovid-19’un bir virüs olmadığını, bunun sadece  5G radyasyonuna maruz kalmış bir bakteridir denildi. Bu da bağışıklığı çok düşük olan kişilerin yaralanmasıdır. Bu radyasyon ayrıca iltihaplanma ve hipoksiye neden olur şeklinde yorumlara yer verildi.

Raporda ayrıca,Kovid-19 ‘a çarelerden de  bahsediliyor. Bu rapora göre,Aspirin-1000 mg ve Asronik veya Paracetamol 650 mg alınmanın yararlı olduğu da öne sürülüyor. İlginç bilgilerin yer aldığı Kovid-19 raporunda Covid-19’un insanlarda tromboza olan kanın pıhtılaşmaya  neden olduğu ve damarlarda kan pıhtılaşmasına  sebep olarak beyin, kalp ve akciğerler oksijen alamadığı için kişinin nefes almasını zorlaştırdığı ve insanların hızla ölmesine neden olduğu iddia edildi.

İş de böyle sevgili okuyucular, şayet Rusya Sağlık Bakanlığı tarafından ileriye sürülen bu iddialar doğruysa Kovid-19’da yeni bir çığır açılacak gibi gözüküyor, ancak bütün bunlara rağmen gene de bu bilgilerin Dünya Sağlık Örgütü tarafından doğrulanmasına da ihtiyaç olduğuna inanıyorum. Bakalım bizim Sağlık Bakanlığı bu rapora ne diyecek. Bekleyelim ve görelim.