GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-06-2021 17:26   Güncelleme : 28-06-2021 17:28

Sedat Peker Deniz Baykal'ı böyle tehdit etti: Bana dava açacakmışsın, kalan son günlerini..

Sedat Peker, Twitter hesabından attığı 5 mesajda büyük açıklamayı ne zaman yapacağını açıkladı. Deniz Baykal'ın da hakkında dava açacağını öğrendiğini söyleyen Peker, mesajında "Deniz baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın." Kaynak: Sedat Peker Deniz Baykal'ı böyle tehdit etti: Bana dava açacakmışsın, kalan son günlerini...

Sedat Peker Deniz Baykal'ı böyle tehdit etti: Bana dava açacakmışsın, kalan son günlerini..

Sedat Peker, Twitter hesabından arka arkaya 5 mesaj paylaştı. Peker, mesajında Korkmaz Karaca'nın kendisi ile görüşmek istediği iddialarını reddetmesinin aksini kanıtlayan bir yazışmanın ekran görüntüsünü paylaştı. Yazışmalarda, Karaca'nın Tamer isimli birine yazdığı ve görüşmenin haftaya kalacağını söylediği görülüyor.

Öte yandan Deniz Baykal'ın da hakkında dava açacağını öğrendiğini söyleyen Peker, mesajında "Deniz baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın. Size değil de kızın ailesine saygısızlık olur."

Kaynak: Sedat Peker Deniz Baykal'ı böyle tehdit etti: Bana dava açacakmışsın, kalan son günlerini...Günboyu