EKONOMİ
Giriş Tarihi : 14-10-2020 01:14   Güncelleme : 18-10-2020 22:05

Şekerbank Eczacı Destek Paketini Açıkladı! Yüzde 1.25 Faiz Oranlı Kredi

Türk Eczacılar Birliği ve Şekerbank arasında düzenlenen yeni anlaşmayla eczacılara destek paketi oluşturuldu. Şekerbank eczacıları desteklemek amacıyla en uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor. 12 aya kadar vadeli kredi kullanımında yüzde 1.25, 12 ay üzeri kredi kullanımında ise özel faiz oranları uygulanıyor. kullanımında yüzde 1.25 12 ay üzeri kredi kullanımında ise özel kredi ioranları uygulanıyor.

Şekerbank Eczacı Destek Paketini Açıkladı! Yüzde 1.25 Faiz Oranlı  Kredi

Şekerbank Türk Eczacılar Birliği ile yaptığı iş birliği kapsamında yeni açıklamalar yaptı. Şekerbank tarafından yapılan açıklamaya göre, banka, yeni tip korona virüs salgını ile zorlu günler yaşadığımız bu süreçte, ekonomiye olan olumsuz etkilerini azaltmak amacıyla birtakım çalışmalar yürütüyordu. Bu çalışmalar kapsamında TürkEczacılar Birliği ile iş birliği yaparak eczacılara özel yeni bir finansal destek paketi duyurusu yaptı.

Şekerbank, Türk Eczacılar Birliği ile iş birliğine giderek, sadece eczacıların yararlanabileceği bir finansal destek paketi hazırladığını açıkladı. Şekerbank, eczacılara özel sunulan krediden hiçbir masraf alınmayacağını duyurdu. Ayrıca Şekerbank, eczacıların dilerlerse 3 aya kadar taksitlerini erteleyebileceğini de açıkladı.

Şekerbank ve Türk Eczacılar Birliği arasındaki iş birliğine göre eczacılara sunulan bu özel krediden hiçbir masraf alınmayacak. Yine paket kapsamında eczacılar dilerlerse 3 aya kadar taksitlerini erteleyebilecek.

SAMSUN ŞÜBESİNDE ÇALIŞMALAR HIZLANDIRILDI

Öte yandan konu ile ilgili gazetemize açıklama yapan,Şekerbank Samsun şübe müdürü Murat Gülen" Pandemi döneminde gecesini ,gündüzüne katarak  fedekarca hizmet veren eczacılarımıza ne yapsak azdır. Samsun'da  eczaneleri  bu konu ile ilgili ziyaret ediyoruz.Bankamızın kullandırdığı kredinin çok avntajlı olduğunu anlatıyoruz.Çok ilgi gösteriyorlar.Şekerbank olarak biz her zaman esnafımızın ,işletme sahipleri ve çifçilerimizin yanındayız"..dedi