GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-01-2022 09:40   Güncelleme : 26-01-2022 10:25

ŞEKERBANK EMEKLİYİ ZOR DURUMDA BIRAKTI

Kampanyalarında ve Uygulamalarında Emekliye Çok değer Verdiğini Vurgulayan Şekerbank, Emeklilerin Promosyon almalarına engel koydu.

ŞEKERBANK  EMEKLİYİ ZOR DURUMDA BIRAKTI

Şekerbank  emeklilerin maaşlarına 2022 yılında verilecek promosyonu engelleme yönünde karar aldı.Tahahüt imzalayarak maaşını Şekerbank'a  yatırarak geçen yıllarda  promasyon alan emekliler  2022 yılında vericek promasyon farklarından yararlandırılmıyor.Emekliler Derneği Genel sekreteri Halim Avcı"Bankadaki emekli maaşını Şekerbank'a taşıyan emeklinin  8 aylık sürasi kaldığını düşünüersek  tahhüt ücreti 340 TL ettiğini düşününü emekli bu parayı ödeyip 2022 yılında verilecek 2500 TL promasyondan faydalandırılmıyor.Bankaya gittiğinizde kalan süreyi tamamlamadan  yeni promosyon veremiyoruz diyorlar.. Emeklilere bu kadar değer verdiğini her an ifade eden bir bankanın  bu yanlış uygulanması çok saçma,

yabancıların sahip olduğu bankalar  ve bir çok yereli banka ve örneğin Denizbank  bu uygulamayı yapmıyor.2022 promosyonunu  emeklisine sürede olsa ödüyor.."dedi

EMEKLİLER MAAŞLARINI BAŞKA BANKALARA TAŞIYORLAR

Şekerbank'a emekli maaşlarını alan   vatandaşlar  maaşlarını  diğer bankalara aktarmaya başladılar.Emekliye çok değer verdiğini  reklamlarda ve kampayalarda yaparak  bugüne kadar başarı sağlayan  Şekerbank'ın bu uygulamasının bir an önce değiştirip emeklilerin mağdurluğunun giderilmesi bekleniyor..Şekerbank genel müdürü Nariman Zharkinbayev'in bu konuda  nasıl bir tavır alacağı merak konusu..

İŞTE ŞEKERBANK'IN  YAYINLADIĞI EMEKLİ PAKETİ

Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyarak 3.000- TL’ye varan promosyondan faydalanabilirsiniz! 

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı maaşınızı taşıyın, Şekerbank’ın size özel sunduğu hizmet ve avantajlarımızdan yararlanın…

Üstelik maaşını Bankamıza taşıyan yeni müşterilerimize özel, ilk ay %0 faizli Tamamlayan Hesap’dan yararlanabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

ÖNCEKİ YILLARDA EMEKLİLERİN YANINDA  HABERLERİ

Şekerbank yeni emeklilerin de yanında

Şekerbank yeni emeklilerin de yanında

Şekerbank, SGK ile emekli maaşı ödemeleri konusunda imzaladığı protokol kapsamında yeni emekli olanların ilk maaş ve emekli ikramiye ödemelerine aracılık edecek.

Şekerbank, SGK ile imzaladığı protokol kapsamında 1 Ağustos 2017 tarihinden sonra yeni emekli olanlar, maaş ve emekli ikramiyeleri ödemeleri için Şekerbank’ı seçebilecek. Maaş bankası olarak Şekerbank’ı seçenler; 450 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanırken Şeker Bonus kartından iki adet otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde de ek 50 TL tutarında Bonus kazanabilecek. Yeni emekliler ayrıca Şekerbank’ın emeklilere özel ayrıcalıklı hizmetlerinden de faydalanabilecek.

Gökhan Ertürk: Emekli müşterilerimiz tüm banka ATM’lerinden maaşlarını ücretsiz çekilebilecek

Şekerbank Bireysel Bankacılık Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Bankanın yüzde 70’i Anadolu’da bulunan 71 il ve 100’e yakın merkez dışı ilçeye yayılmış köklü şube ağıyla her bölgeye ulaştırdıkları emeklilere özel hizmetleri, SGK ile gerçekleştirdikleri anlaşma ile yeni emeklilere de sunmaya başlayacaklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Yeni emekli olanlar ilk maaş ödemelerini tüm Şekerbank şubelerinden alabilecek. Tüm emekli maaş müşterilerimiz gibi yeni emekli müşterilerimiz de Şekerbank şubeleri ve ATM’lerinden masrafsız olarak maaşlarını çekebilirken aynı zamanda diğer tüm banka ATM’lerinden ücret ödemeden günlük çekim limitleri dahilinde maaşlarını alabilecek.”

“Sağlık sorunları bulunan emekli müşterilerimizin maaşlarını eve teslim ediyoruz”

Şekerbank‘ın emekli bankacılığı kapsamında sunduğu diğer ayrıcalıklar ile ilgili de bilgi veren Ertürk, “Emekli maaş müşterilerimiz internet, mobil ve çağrı merkezi aracılığıyla yapacakları havale ve EFT işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar.” dedi. Sağlık sorunları bulunan birçok emekli müşterilerinin maaşlarını almada sorun yaşamasından hareketle geçerli sağlık raporunu göstermeleri halinde maaşlarını eve teslim ettiklerini belirten Ertürk sözlerini şöyle sürdürdü: “Şubelerimizde de öncelikli işlem yapabilen emekli müşterilerimiz ayrıca Özel Emekli Destek Hattı’nı arayarak tüm bankacılık işlemlerini 7 gün 24 saat telefon aracılığıyla da gerçekleştirebiliyor.”

AdminAdmin