MAGAZİN
Giriş Tarihi : 31-01-2022 09:13   Güncelleme : 31-01-2022 09:16

Selin Ciğerci'den iddialı pozlar!

Eski eşi Gökhan Çıra ile yeniden barışan Selin Ciğerci, iddialı kıyafetiyle gündem oldu. 13 kilo veren Ciğerci, transparan pantolonuyla verdiği pozları paylaştı.

Selin Ciğerci'den iddialı pozlar!

Son dönemde verdiği kilolarla ve yeni imajıyla dikkat çeken Selin Ciğerci iddialı tarzıyla olay oldu. Eski eşi Gökhan Çıra ile barışıp yeniden aşk yaşamaya başlayan Selin Ciğerci evlilik sorularına da yanıt verdi.

Ciğerci, Çıra ile evlenmeye hazırlandığı günden bir fotoğrafını paylaşıp, "Zamanı gelince. Ama gizlice nikah yapacağım... Sevdiğim arkadaşlarımla yemek" şeklinde yanıtladı. 13 kilo veren Selin Ciğerci transparan pantolonuyla dikkat çekti.

Selin Ciğerci trasparan pantolonuyla verdiği pozları paylaşınca takipçilerinden "Gökhan nasıl izin verdi kız" yorumları yağdı. Gökhan Çıra ise sevgilisine "Sen benim misin? Bu ne güzellik ya" yorumunu yazdı.

Bazı takipçileri ise Selin Ciğerci'ye "İzzet'ten izin aldın mı?" diye sordu. Ciğerci bu soruya "İsterse çıplak çıksınlar" diyen İzzet Yıldızhan'ı ima ederek "En son izin vermişti" dedi.

Selin Ciğerci'nin tarzını çok beğenenler olduğu gibi "Sen de mi külot modasına uydun" diyerek eleştirenler de vardı.

AdminAdmin