GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2021 19:52   Güncelleme : 05-01-2021 18:48

Sipariş geçmişinden bir detay yakaland

Muğla'da evinde ölü bulunan Kristina Novytska muamması!  Sipariş geçmişinden bir detay yakalandıMuğla'nın Bodrum ilçesindeki evinde sandalye üzerinde elleri arkadan kelepçeli, başında çöp poşetiyle ölü halde bulunan Kristina Novytska'nın (25)'nın ölümüyle ilgili flaş detay ortaya çıktı. Kaynak: Muğla'da evinde ölü bulunan Kristina Novytska muamması!  Sipariş geçmişinden bir detay yakalandı

Sipariş geçmişinden bir detay yakaland

Bodrum'da yalnız yaşadığı evinde elleri arkadan kelepçeli, başına poşet geçirilmiş olarak ölü bulunan Ukrayna vatandaşı 25 yaşındaki Kristina Novytska'nın, ölümüyle ilgili Muğla polisinin yaptığı çalışmayla ölmeden 4 gün önce internet üzerinden kelepçe siparişi verdiğini ortaya çıkardı. İntihar olasılığının güçlendiği olayda, Novytska'nın kesin ölümü Adli Tıp raporuyla ortaya çıkacak.

Alp Kırşan'ın komşusu Ukrayna uyruklu Kristina Novytska evinde ölü bulundu!Alp Kırşan'ın komşusu Ukrayna uyruklu Kristina Novytska evinde ölü bulundu!

Bordrum Eskiçeşme Mahallesi'ndeki 32 villanın bulunduğu bir sitede yaşayan Ukraynalı Kristina Novytska'dan 2 gündür haber alamayan komşuları, önceki gün saat 16.30 sularında durumu ailesine bildirdi. Kendilerinin de kızından haber alamadıklarını belirten Novytska'nın ailesi, ev sahibini aradı. Eve çilingir yardımıyla giren ev sahibi, Kristina Novytska'yı sandalye üzerinde, elleri arkadan kelepçeli ve başına poşet geçirilmiş halde buldu. Ev sahibinin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinni yaptığı kontrolde Novytska'nın yaşamını yitirdiği tespit edilmişti. 

İzmir’den internet üzerinden siparişle satın alınan kelepçenin de 4 gün önce sipariş verildiği öğrenildi. Muğla polisi kelepçenin sipariş verildiği iş yerini de bularak işletmecinin ifadesine başvurdukları da öğrenildi. Novytska'nin uzun süredir baş ağrısı şikayeti bulunduğu bu nedenle sık sık tedavisi için ülkesine gittiği de belirlendi. Kristina Novytska'nın kesin ölüm sebebinin Adli Tıp raporuyla ortaya çıkacağı belirtildi. (DHA)

Kaynak: Muğla'da evinde ölü bulunan Kristina Novytska muamması!  Sipariş geçmişinden bir detay yakalandı